Лазерний стоп сигнал для автомобіля 1 комментарий

Лазерний стоп сигнал для автомобіля, принцип дії, переваги пристроя

Лазерний стоп сигнал  – пристрій, що підвищує безпеку водіння машини в умовах недостатньої видимості, будь то снігопад, туман, дощ. Він легко встановлюється на будь-яку модель автомобіля, а за принципом дії, це унікальна можливість знизити ризик аварій на дорозі. Звичайні габаритні фари або стоп сигнали лише сигналізують нам своїм червоним світлом про те, що попереду нас на дорозі знаходиться автотранспортний засіб. Однак в тумані, або при сильних опадах, при русі через дим лісових пожеж, або пилову бурю яскравість і видимість цих вогнів сильно знижується. Якщо ж до цього задні фари заляпані брудом або на них налипнув мокрий сніг, помітити їх вогні можна лише в останню секунду.

До недавнього часу з цією проблемою намагалися боротися установкою в задніх фарах більш потужних ламп. Але в цьому випадку водіїв чекав підступ: якщо в погану погоду більш яскраві лампи дійсно покращували помітність автомобільних вогнів, то в гарну, вони просто сліпили водіїв які їдуть позаду. І це лише погіршувало безпеку на дорозі.

Вирішити цю головоломку допоміг лазер

Той самий, який використовують в світлових шоу. Він краще всіх інших джерел світла може пробитися крізь перепони, при цьому ще й перетворює їх в добре помітні голограми, щоб звернути на себе увагу водіїв, що їдуть позаду, змушуючи їх не ловити гав за кермом! «Вогняна» риса привертає до вас увагу, виділяє в потоці машин, змушує водіїв, що їдуть позаду тримати безпечну дистанцію, зменшувати швидкість. Такий психологічний фактор робить застосування приладу не тільки ефектним, але і ефективним для його власника. Звідси і друга назва цього проектора – лазерний обмежувач.

Вперше пристрій надійшов у продаж в 2014 році. З цим універсальним аксесуаром безпечний рух на дорозі збільшується багаторазово. Лазерний стоп сигнал також можна використовувати як задні габаритні вогні, знижуючи ризик небезпечних зіткнень в умовах поганої видимості. Крім того, стоп сигнал може допомогти водію правильно припаркуватися або в’їхати в гараж заднім ходом.

Лазерний стоп сигналЛазерний стоп сигнал, робота пристроя, підключення

Зовні лазерний стоп сигнал являє собою металевий циліндр невеликого розміру. Практично непомітний на автомобілі, він прекрасно впишеться в дизайн авто. З пристрою виходить провід для приєднання його до живлення. Дуже зручний спосіб кріплення дозволяє легко змінювати кут нахилу, тим самим регулюючи відстань від бампера автомобіля до стоп-лінії на асфальті. Лінія розташовується перпендикулярно руху машини. У темний час доби лазерний ліхтар проектує на дорогу позаду машини червону смугу, яка зображує кордон, яку іншим автомобілям не слід перетинати для дотримання безпечної дистанції. При цьому, чим гірше освітленість дороги, тим яскравіше буде видна смуга. В умовах туману, візуальний ефект лазера ще сильніше. Червоний колір підсвідомо сприймається людьми як сигнал небезпеки, що змушує їх дотримуватися безпечної дистанції.

Спосіб підключення лазерного проектора вибирається за індивідуальним бажанням власника автомобіля. Установка не вимагає ніяких спеціальних навичок. Найбільш популярні місця установки під: табличку з номером, бампер, спойлер, задню фару, днище автомобіля.

При установці зверніть увагу на кут нахилу пристрою. Він повинен становити не більше ніж 45 градусів. Дальність дії променя – до 25 м. Цю дистанцію кожен водій вибирає сам, в залежності від виду і моделі свого транспортного засобу, від стилю їзди. Багато ще залежить і від доріг, по яких найчастіше рухається автомобіль: чи це шосе, де швидкості і дистанції між транспортом великі, або ж це місто. Взагалі дистанція повинна відповідати характеру руху автомобільного потоку.

Живлення лазера проводиться від електромережі автомобіля. При цьому можливі кілька варіантів підключення: до габаритів (при цьому лазер буде світити постійно), до стоп сигналу (лазер буде загорятися при натисканні на педаль гальма), до протитуманной фари (лазер буде працювати тільки при її використанні).

Лазерний стоп сигнал – переваги пристроя

  • Компактний і легкий, простий в установці і експлуатації.
  • Надійна конструкція.
  • Універсальний, може бути використаний як додатковий стоп сигнал або протитуманні фари.
  • Сприяє збільшенню безпеки на дорозі, робить автомобіль помітним на дорозі.
  • Підвищена яскравість променя, скорочує ризик зіткнень з іншими машинами.
  • Регулювання дальності сигналу і кута положення випромінювача
  • Термостійкість, антикорозійне покриття.
  • Простота установки, невисока вартість.
  • Низький рівень споживання енергії.

Універсальний лазерний стоп сигнал не тільки прикрашає автомобіль, а й підвищує впевненість у безпеці на дорозі. Він служить захистом водія і пасажирів від зіткнень, наїзду ззаду і інших аварійних ситуацій в умовах поганої видимості. Лазерний автогаджет можна встановити на машину будь-якої марки і терміну експлуатації. Таким чином, придбання та встановлення на автомобіль лазерного сигналу – це хороший спосіб виділитися своєю індивідуальністю і характером. А ще, це той рідкісний випадок, коли подібне бажання не знижує, а підвищує безпеку руху!

ПРИДБАТИ ЛАЗЕРНИЙ СТОП СИГНАЛ В УКРАЇНІ.

http://prom.ua/Led-stop-signaly.html?search_in_tag=on&search_scope=product&search_in_region=&search=Найти&search_term=лазерный+стоп+сигнал

https://ru.aliexpress.com/popular/brake-light-car.html