Магнітний індуктор для відалення вм’ятин

Магнітний індуктор для відалення вм’ятин. Як працює прилад і як ним користуватися?

Магнітний індуктор для видалення вм’ятин не застосовуючи перефарбовання: T-Hotbox PDR, новітня швейцарська розробка BETAG INNOVATION. Поява вм’ятин зовсім не рідкість, і причини їх появи багато, але не всім водіям відомо, що усунути такі пошкодження можна, не вдаючись до кузовного ремонту з рихтуванням і фарбуванням. Це можливо завдяки використання індуктора для виправлення вм’ятин на кузові без фарбування. Сьогодні ми якраз і поговоримо про цей прилад, принцип дії, переваги.

Крім основної функції – вирівнювання вм’ятин без фарбування, магнітний індуктор має безліч можливостей: видалення молдингів, випалювання сайлентблоков, усунення будь-полімерної графіки, розігрівання гайок, болтів та інших деталей, Видалення антикорозійного покриття днища кузова і т.д.Магнітний індуктор
Вплив приладу направлен лише на розігрів металу, це можливо за допомогою індукційного випромінювання. Фарба і інші полімери, не нагріваються до критичного стану руйнації. У процесі нагрівання відновлюється колишня форма профілю. Час впливу визначається товщиною металевого листа і коливається від 1 до 4 секунд. Якщо випрямлення вм’ятини з першої спроби не вийшло, то потрібно дочекатися, поки поверхня повністю охолоне, щоб уникнути перегріву лакофарбового покриття, і повторити все ще раз. Остудити поверхню можна за допомогою розпилювання води.

Магнітний індуктор – загальний огляд прилада

Прилад оснащений зручними регулюваннями: за часом дії і потужності. Час дії імпульсу, фіксовано встановлюється в діапазоні від 0,5 сек. до 2,5 сек. з кроком в 0,5 сек. Плюс режим постійного нагріву без обмеження тимчасової витримки. Це дуже зручно при стягуванні хлопунів або роботи з великими вм’ятинами.

Так само, передбачена зміна потужності імпульсу приладу: 20%, 40%, 60%, 80% і максимальна 100%.  Прилад має зручний, м’який та гнучкий кабель, що з’єднує індуктор з насадкою. Кнопка управління знаходиться прямо на насадці, яка дуже зручно лежить в руці.

Магнітний індуктор

Для захисту фарби що прилад має м’які, прогумовані бічні насадки, які перешкоджають ковзанню на поверхні кузова машини і дозволяють уникнути будь-яких пошкоджень ЛКП при роботі. Маючи невелику вагу і розмір, магнітний індуктор мобільний і зручний у використанні. Універсальна насадка, дозволяє працювати з вм’ятинами будь-якої складності і розміру. Даная модель індуктора розроблена спеціально для ремонту вм’ятин без фарбування

Важливо! Индукционное випромінювання приладу абсолютно безпечно для людського організму, якщо в людському тілі немає ніяких металевих предметів.

Цікаво знати! Секрет усунення вм’ятин на автомобілі без фарбування був розкритий в 1996 році Еріхом Нюссле. Він поділився своїм майже півстолітнім досвідом в цій сфері і запропонував свій інструмент і навчання німецьким підприємцям.

Магнітний індуктор

Магнітний індуктор – переваги використання приладу

Прилад для видалення вм’ятин на машині без фарбування має багато переваг:

• Швидкість у роботі.

• Він простий у використанні, не треба докладати жодних зусиль.

• Область застосування приладу на всіх металевих конструкціях різноманітна.

• Не потрібно витрачати час на розбирання деталей.

• Ремонт авто без пошкодження фарби, що виключає фарбувальні роботи.

• Рихтування і шпаклівка вм’ятин на автомобілі стають зайвими.

• Витратні матеріали при роботі з індуктором просто відсутні.

• Економиться час і витратні матеріали для зачистки, шпаклювання та фарбування, а також економиться електроенергія, яка необхідна для сушки.

Індуктор – це ідеальна, зручна, екологічно чиста, економічно вигідна альтернатива нагріву металу будь-якого джерела відкритого вогню. Як бізнес проект – перспективний напрямок.

Магнітний індуктор T-Hotbox PDR в Украине.

http://prom.ua/p80880457-magnitnyj-induktor-hotbox.html

http://pdr-shop.com.ua/spetsinstrument/magnitnyj-induktor-t-hotbox-pdr-ac