Маркування скла від угону авто 1 комментарий

Маркування скла від угону – чи є дієвим такий спосіб захисту

Маркування скла від угону, ще один засіб що уберегти автомобіль від спроби викрадення тобто угону. Чи є доцільним додатково використовувати такий спосіб, вирішувати Вам, але користь від цього всеж є. Яких тільки способів ні придумують автомобілісти, щоб уберегти свій автомобіль від викрадення! Встановлюють саму просунуту сигналізацію, купують всілякі механічні блокіратори … Ще один спосіб, який набуває популярності останнім часом, – це нанесення на скло автомобіля проти угону маркування.

Маркування скла від угону

Маркування від угону – це VIN-номер (або його частина), який наноситься на скло автомобіля. Крім того, таке маркування зустрічається також на бічних дзеркалах або фарах.
Маркування скла, фар або дзеркал проти угону робить автомобіль набагато менш привабливим для викрадача. Справа в тому, що цифри, нанесені на деталі, неможливо ничім вивести, а так як сам VIN-номер автомобіля викрадачами напевно буде перебитий, скло і дзеркала доведеться теж міняти, щоб у майбутнього покупця не виникло питань. Крім того, зняти фари або дзеркала для продажу вже не вийде, так як кожне з них буде промарковано.

Іншими словами, викрадачам буде простіше залишити ваш автомобіль в спокої і знайти точно такий же, але без подібного маркування і, відповідно, без зайвих турбот і витрат.
Якщо автомобіль з нанесеним маркуванням проти угону все-таки був викрадений, наявність маркування стане відмінною особливою прикметою, про яку треба буде обов’язково повідомити в поліцію. Згодом з цих VIN цифр автомобіль можна буде впізнати і повернути власнику.

У деяких страхових компаній навіть є знижки на КАСКО для автомобілів, на деталі яких нанесена таке маркування.

Маркування скла від угону

Маркування скла від угону наноситься одним з двох способів:

  • Пескоструй.
  • Кислотовмісна паста.

Можна нанести весь VIN-номер цілком або останні 6 цифр.

Шанси на розшук промаркованого автомобіля в разі його викрадення досить високі. Офіційна статистика стверджує, що машини з VIN-номером на склі викрадають на 74% рідше інших. З усіх знайдених після викрадення автомобілів 85% мають на склі протиугоне маркування.
Знижка на страховку на автомобілі з VIN-номером становить до 35%.

При цьому враховуйте, що  маркування скла від угону здатна відлякати тільки викрадачів, які ставлять собі за мету перепродати ваш автомобіль цілком або на запчастини. Хуліганів, які викрадають машину “просто покататися”, незрозумілі цифри на склі або дзеркалах навряд чи зупинять. Краще застосовувати комплексний захист автомобіля.