Машина заводиться і відразу глохне 1 комментарий

Машина заводиться і відразу глохне – як знайти несправність

Машина заводиться і відразу глохне, з такою проблемою стикаються багато водіїв. Після цього при повторній спробі завести автомобіль двигун може або взагалі не запуститися, або знову повторити той же “фокус” – завестися і практично відразу заглохнути.

Машина заводиться і відразу глохне

Причини цієї проблеми можуть бути самими різними

1. Несправність або помилкове спрацьовування протиугінної системи. Перевірку варто почати саме з роботи цієї системи: можливо, іммобілайзер не отримав команду на дезактивацію і приймає вашу спробу завести автомобіль за спробу викрадення.

2. Несправність або засмічення клапана холостого ходу. На деталях клапана з часом утворюється осад, який негативно впливає на хід дросельної заслінки: вона починає підклинювати або ходить ривками. Крім того, забруднений датчик може передавати помилкові показники, через які мотор глохне відразу ж після запуску.

3. Поганий бензин. Якщо ви заправилися неякісним паливом, на елементах паливної системи накопичується осад, який призводить до помилкової роботи датчиків, а також до збоїв в роботі вузлів і деталей.

4. Погане моторне масло. Якщо залито старе або неякісне моторне масло, воно не може повноцінно виконувати свої функції і його необхідно замінити якомога швидше, щоб уникнути серйозних проблем.

5. Повітряна пробка в головній паливної магістралі. Вона заважає нормальному проходженню палива по магістралі.

6. Проблеми з бензонасосом. Несправний бензонасос не здатний тримати рівномірний тиск, який необхідно для безперервної і стабільної роботи мотора.

7. Проблеми з датчиком системи EGR (рециркуляції відпрацьованих газів). Якщо датчик системи EGR несправний або засмічений, робота мотора просто блокується.

8. Засмітився паливний або повітряний фільтр. Не забувайте, що своєчасна заміна повітряного або паливного фільтра – запорука стабільної роботи двигуна.

9. Несправний датчик кисню.

10. Несправний датчик положення колінчастого валу. Однією з ознак того, що ДПКВ вийшов з ладу, є нестабільна робота мотора, зокрема, на холостих обертах: автомобіль заводиться і відразу глохне.
Враховуйте ще те , що список причин, за якими машина заводиться і практично відразу глохне, може бути набагато більше. Якщо самостійні перевірки не принесли результату, слід звернутися до фахівців.Машина заводиться і відразу глохне