Монтажний герметик від проколів шин


Монтажний герметик – захисник шин від проколів

Монтажний герметик від проколів шин стане в нагоді кожному водію, особливо коли Ви відправляєтесь у дальну поїздку. Відомо, що навіть самі акуратні водії не застраховані від проколів шин. У більшості випадків, коли спустило колесо, Ви просто можете взяти запаску з багажника і встановити її. Але не завжди є запасне колесо, а з неприємної ситуації потрібно шукати якийсь вихід. У таких малоприємних ситуаціях допоможе спеціальний монтажний герметик для шин. Правильно підібраний герметик дозволить водієві подолати ще якусь відстань на своєму авто до найближчої станції техобслуговування.Монтажний герметик
Якщо говорити про види герметика, то буває ремонтний і профілактичний герметик. Профілактичний цікавий тим, що його заливають всередину шини через ніпель. У шині при їзді він розподіляється рівномірно по всій поверхні. В результаті чого створюється особливий захисний шар. Навіть, якщо при їзді шина постраждає, то герметик заповнить дірку і машина буде на ходу. Ремонтний монтажний герметик використовують тільки в тому випадку, коли шина вже прокололася. Його вводять через ніпель в шину яку вже спустило. Для зношених старих шин використання такого герметика є порятунком, адже машина зможе ще поїхати певну відстань.

При виборі герметика потрібно враховувати не тільки виробника, але і допустимі температурні межі, при яких він буде працювати. В інструкції до кожного герметика вказується до яких типів шин він підходить, як працює і при яких температурах. Якісний герметик допоможе водію впоратися з проколом колеса.

Герметизующа монтажна паста дозволяє легко провести демонтаж або монтаж шин

Крім монтажного герметика часто потрібна герметизующа монтажна паста. Навіть на нових автомобілях часто можна зіткнутися з зазорами між шиною і ободом колеса. Щоб герметизувати місце посадки шини на диск, запобігти виникненню іржі використовують монтажну пасту. Вона дозволяє легко провести демонтаж або монтаж шин. Склад пасти такої, що вона не взаємодіє ні з гумою, ні з металом диска. Монтажну пасту застосовують для ремонту вантажних і легкових авто, автобусів, мотоциклів та велосипедів.
Використовуючи монтажну піну Ви не пошкодити колісні диски інструментами при знятті шин. Високий ступінь ковзання при монтажі і демонтажі гуми дозволить мінімізувати пошкодження.  Такий підхід дозволяє швидко і легко встановити нову покришку на колесо. Також варто відзначити, що якісна монтажна паста коштує не дорого, а користі від неї багато. Переваги даного продукту очевидні і не варто на ньому заощаджувати.

З відомими марками герметика Ви можете ознайомиться на цьму интернет ресурсі:

Ремонтний і профілактичний герметик – prom.ua/Germetiki-shin.html

Герметизующа монтажна паста – prom.ua/Montazhnaya-pasta-dlya-shinomontazha.html