Моторне масло ZIC популярне в світі


Моторне масло ZIC популярне в багатьох країнах світу. Чому зроблен цей вибір?

Моторне масло ZIC згідно статистики користується особливою популярністю. Незважаючи на те, що на ринку існує велика кількість виробників мастильних матеріалів і видів даної продукції більшість обирають саме цю марку. Практично більшість автовласників мають доступ в інтернет і численні форуми підкажуть на яке масло для двигуна варто звернути увагу. Це масло на ринку вже більше 20 років. Південнокорейська компанія не зупиняється на досягнутих результатах і продажах у багатьох країнах світу. Кожен рік вони радують автовласників появою нових видів з більш ретельно підібраним складом і характеристиками. Великий досвід роботи і впровадження нових технологій роблять це моторне масло унікальним.Моторне масло ZIC

Характеристики говорять самі за себе

Якщо говорити про характеристики моторного масла ZIC, то варто сказати, що даний продукт відповідає всім міжнародним стандартам якості. Завдяки використанню високоефективних присадок масло моторне Zic максимально захищає всі деталі мотора авто, продовжуючи тим самим термін його служби. Це масло відмінно підходить для наших широт, де влітку жарко, а взимку холодно. При роботі двигуна створюється висока температура, але масло ZIC відмінно справляється зі своїм завданням в таких складних умовах.

Ще додатковим плюсом є то, що більшість відомих виробників авто радять використовувати саме моторне масло Zic. Найчастіше споживач вибирає для своєї машини синтетичне або напівсинтетичне масло Zic. Синтетичне масло відмінно підходить для будь-яких типів двигунів, воно відповідає всім вимогам, має низьку витрату. Використання синтетичного моторного масла даного виробника дозволяє істотно заощадити витрата палива, продовжити період служби деталей, зменшити тертя деталей, а також зменшити кількість випуску вихлопних газів. Дане масло добре захищає деталі двигуна від нагару та інших відкладень.  Моторне масло ZIC дозволяє дуже легко запустити двигун при будь-якій температурі за вікном.
У двигунах, що працюють на бензині, найчастіше використовують напівсинтетичне моторне масло ZIC. Воно актуальне для моторів з турбонадувом і інжекторної подачею палива. Дуже високий рівень в’язкості даного масла дозволяє ефективно його застосовувати в авто відомих європейських виробників. Напівсинтетичне моторне масло відмінно миє двигун і знижує тертя між деталями.

Після покупки автомобіля найчастіше очищають систему спеціальним промивним маслом і тільки після цього заливають моторне масло ZIC. Обов’язково варто вибрати одну марку масла і не змінювати їй. Тільки так Ви зможете допомогти своєму автомобілю прослужити Вам довго і без істотних поломок. Навіть якщо виробник авто виставив певний термін, через який варто міняти масло, то краще його скоротити вдвічі. Варто застосовувати моторне масло по сезону і при цьому обов’язково враховувати рекомендації по його в’язкості. Щоб уникнути покупки підробки, варто купувати дану продукцію тільки у перевіреного продавця, який зможе надати Вам всі сертифікати якості.