Мінімийка для авто, зверніть увагу на параметри

Мінімийка для авто – на що звернути увагу при покупці

Мінімийка для авто знадобиться любому автовласнику, адже за допомогою мінімийки Ви не тільки підтримуєте у чистоті автомобіль а й ще заощаджуєте кошти. Не потрібно їхати на станцію, чекати своєї черги та платити за то що можно зробити самому. Купуючи мінімийку для авто багато власників ввагаються яку річ вибрати та на що звернути увагу. В статті розглянемо на які параметри необхідно приділяти увагу, щоб придбати якісну мінімийку для автомобіля.

Мінімийка для авто

Мінімийка для авто – яки параметри технічної характеристики важливі

Продуктивність. Даний параметр вказується так л / хв., і інформує про те, скільки апарат здатний витратити літрів води за хвилину.

Тиск води. Важливий параметр, оскільки саме від нього залежить чи зможете ви “збити” бруд, а також скільки по часу триватиме сама мийка. Бюджетні апарати високого тиску видають приблизно від 70 до 100 бар. Дорожчі минимойки здатні похвалитися тиском в 150 і навіть 200 бар, проте за таку особливість доведеться заплатити дорожче.

Фільтр. Якісна мінімийка для авто комплектуються фільтрами, для збільшення терміну експлуатації і недопущення забруднення водяної форсунки. Чим більше буде цих фільтрів і чим якісніше вони будуть виконувати свою роботу, тим довше прослужить вам ваша мінімийка. Раджу звернути увагу на моделі з багаторазовими фільтрами і можливістю промивання.

Насос. Головна відмінність водяних насосів – матеріал. У дешевших моделях ці елементи виконані з пластика, металеві деталі зустрічаються у дорогих пристроїв. Металеві деталі в помпах служать довше і нерідко передбачають можливість ремонту. Однак майте на увазі, за помпу з металевим механізмом доведеться викласти на 50-70% більше, ніж за пластиковий аналог. Бажано щоб помпа була розбірною, в разі поломки ви зможете її відремонтувати.

Ресурс. При покупці зверніть увагу на ресурс минимойки. У кожної автомийки є свій ресурс безперебійної роботи, який не рекомендується перевищувати. Наприклад, в добу виробником передбачена мийка всього лише однієї машини, в той час як інші більш дорогі агрегати можуть працювати практично цілодобово.

Забір води. Можливість автономної роботи і забору води з будь-якого водяного джерела – великий “плюс”. Мийка з можливістю забору води з ємності вам дуже спростить життя.

Мінімийка для авто – кілька слів про виробників …

Крім всім нам відомих: BOSCH, Stihl, Makita і KARCHER є і інші менш імениті: Champion, Berkut Smart Washer і Umika. Як ви розумієте, перші чотири це виробники це лідери – їх репутація перевірена часом. Друга категорія – бюджетні виробники (Китай, Росія), які тільки намагаються завоювати своє місце в цьому сегменті.

Зважуйте всі “за” і “проти”, вирішуйте, що для вас більш критично, а що ні, і робіть ваш вибір, сподіваюся він буде правильним. У мене все, спасибі за увагу.