Набридло мити машину? Що робити?

Набридло мити машину? Aquapel або AquaGel вам допоможе

Вам набридло мити машину кожен раз. Брудне скло здатне зіпсувати зовнішній вигляд будь-якого навіть самого дорогого і шикарного автомобіля. Не важливо, якого роду цей бруд: патьоки від снігу, що розтанув або зустрічного дощу, пил або сліди комах – все одно дивитися на це неприємно. Тому кожен, хто піклується про зовнішній вигляд свого авто, повинен звернути увагу на такий засіб, як Aquapel або AquaGel.

Набридло мити машину

Він вже зарекомендув себе, як хороший і реально працюючий сучасний продукт для захисту скла від обмерзання, дощу, снігу та бруду. Розроблений компанією PPG Industries антидощ аквапель, або аквагель утворює молекулярний зв’язок зі склом, покриваючи його тонким міцним водовідштовхувальним шаром. В результаті краплі, що потрапляють на скло, набувають округлу форму, та забезпечують мінімальну площу контакту з поверхнею.

Область застосування засобу

Цей засіб можна застосовувати не тільки в автомобілях, але і на будь-який скляної поверхні, де потрібно водовідштовхувальний ефект. Область застосування засобу обширна: багато покупців використовують його для віконного скла, водного транспорту і, звичайно ж, своїх автомобілів. Випускається продукт в зручній упаковці, яка дозволяє нанести покриття на скло самостійно, не витрачаючи гроші на послуги автосервісу. Упаковка складається з невеликого подовженого аплікатора, всередину якого поміщена капсула з розчином для стекол. По обидва боки аплікатора розташовані виступи у вигляді крилець, а знизу до нього прикріплена губка з щільної матерії. На упаковці є докладна інструкція застосування.

Цей технологічний продукт відрізняється унікальними властивостями:

  • Покращує видимість під час дощу, в результаті чого збільшується швидкість реакції водія.
  • Захищає скло від появи подряпин і зменшує відблиски від фар зустрічних автомобілів.
  • При використанні засобу зменшується витрата рідини в склоомивачі та збільшується термін служби двірників.
  • Дуже швидко наноситься на скло, не вимагає просушки в закритому приміщенні.
  • Має необмежений термін зберігання, термін роботи до 10 місяців або до 20 000 км пробігу.

Пам’ятайте! Підробка здатна не тільки залишити всі недоліки на місці, але навіть зіпсувати зовнішній вигляд скла.

Придбати Aquapel або AquaGel в Україні.

http://prom.ua/Aquapel-1.html

http://www.aquapel.plus.biz.ua

ІНСТРУКЦІЯ ЗАСТОСУВАННЯ