Надійний захист автомобіля – система Баклер 6 комментариев

Надійний захист автомобіля Система Баклер, переваги над сучасними системами сигналізації

Надійний захист автомобіля турбує кожного власника авто, адже у століття сучасних технологій, сигналізацію вважають стандартним аксесуаром автомобіля. Однак підходячи до вибору сигналізації, можна зіткнутися з такими питаннями: які сигналізації найнадійніші для авто. Як показує практика навіть краща сигналізація не врятує вас від дій зловмисника. Адже на саму назву системи «автосигналізація» покладена основна функція – вчасно повідомити власника про спробу викрадення автомобіля.

Надійний захист автомобіля

«Викрадення авто – бізнес високоприбутковий і високоорганізований, він має гроші на обладнання, фахівців та підкуп співробітників поліції. На кожну нову сигналізацію викрадачі знаходять засоби необхідні для викрадення.

Код-граббер – електронний пристрій, який сканує радіообмін між брелком і сигналізацією, та може записувати, аналізувати і відтворювати команди брелка. Дозволяє шахраям відкривати, іноді заводити автомобілі без злому. З цим явищем боротися дуже складно ».

Викрадачі вміють оцінювати свої ризики, і при наявності вибору з декількох однакових машин зупиняться на тій, у якій самий самовпевнений господар. Той, що обмежився недорогою сигналізацією і кинув авто у дворі. Отже, серійні вироби в принципі мало придатні для захисту від угону. Потрібен індивідуальний підхід.  Наприклад застосування комбинованого методу: сигналізація + механичний засіб захисту і т.д.

Надійний захист автомобіля

Одим з єффектівнім методом вирішення проблеми надійного захисту авто являється використання авторського захисту.

Але таких умільців дуже мало і вартість виконаних робіт дуже висока, доходить до 15% від вартості автомобіля. До того ж з одним автомобілем доводитися возитися кілька днів. З цих причин подібний авторський захист багатьом просто не доступен.

А зараз – зверніть увагу я ознайомлю Вас з унікальною системою Баклер.

Баклер (від англ. «Buckler» – невеликий круглий щит) – це авторська електронна протиугінна система для охорони автомобілів від угону – надійний захист авто.

Баклер не є пристроєм сигналізації – він виконує головну функцію – надійний захист автомобіля.

Надійний захист автомобіля
Надійний захист автомобіля – система Баклер

Переваги над сучасними системами захисту та сигналізації 

Надійний захист автомобіля

1.  Можливість використання з сучасними системами сигналізації 

На мій запит авторам унікального проекту захисту автомобіля я отримав позитивну відповідь -” Використовувати Buckler одночасно зі стандартною сигналізацією не тільки можливо, але і рекомендовано! Вони функціонують автономно, не впливають на роботу один одного, а навіть доповнюють один одного, підвищуючи загальну безпеку.”

2. Надійний захист автомобіля шляхом введення секретного коду.

Все просто – протягом певного часу ви повинні зробити деякі маніпуляції (будь-які натискання / віджимання в автомобілі штатних або додаткових кнопки, перемикачів. Ці маніпуляції і є секретний код. Якщо код введен невірно – автомобіль не поїде, якщо не встигли ввести за визначений проміжок часу – не поїде, авто може і поїхати, але недалеко – все залежить від вимог до системи захисту (система має гнучку настройку).

3. Гнучка система настройки пристроя Баклер.

Якщо Ви запідозрили,що хтось спостерігає за маніпуляцією розблокування автомобіля – для Вас діє можливость змінити секретний код протягом декількох секунд. Таким чином, навіть якщо ви розповісте знайомим про систему,та покажете що і як треба натиснути, то у будь-який момент ви просто міняєте код, підібрати який за короткий проміжок часу нереально. З часом Ви будете вводити код настільки швидко і непомітно, що навіть ваші попутники не будуть помічати цього.

4. Зрозуміла інструкція по експлуатації – встановити систему зможуть фахівці на будь-який СТО.

5. Якщо Ви забули секретний код – існує код розблокування який додається в інструкції. 

6. Стійкість системи захисту до спроб зловмисникив щодо викрадення авто.

Якщо злодій відключить систему живлення захисту Баклер,( роз’єднає роз’єми або пошкодить дроти), ланцюг так і залишиться заблокованим доки не буде введений секретний код.

7. Надійний захист автомобіля від силового захоплення.

В разі розбійного нападу грабіжник буде вимагати віддати йому ваші ключі і брелки від авто. Сміливо віддавайте все що є, зберігаючи своє життя і здоров’я. Автомобіль все-одно далеко не заїде, без введення секретного коду.

8. Вільні руки.

У пристрої баклер – захист авто від угону реалізується без брелків, спеціальних ключів і радіоміток. Вільні руки – це зручно і безпечно.

Як придбати унікальну систему захисту 

Можливо многих з Вас заінтерисувала ця система захисту автомомобіля і стає питання яка ціна на цей пристрій?

Ціна захисту автомобіля Баклер становить 79$ за пристрій що не є гранично високою  в порівнянні з сучасними електронними засобами сигналізації. Кожен заказ має свої відмінності згідно вимогам заказчика.

А ЗАРАЗ ІНФОРМАЦІЯ ЯКА ВАМ БУДЕ ЦІКАВА. 

ВИ МОЖЕТЕ ПРИДБАТИ УНИКАЛЬНИЙ ЗАХИСТ АВТОМОБІЛЯ БАКЛЕР ПРЯМО ЗАРАЗ ЗІ СТОРІНКИ НАШОГО САЙТА ПО СПЕЦІАЛЬНІЙ ЦІНІ

-5%

ВІД ВАРТОСТІ ПРИСТРОЯ.

Надійний захист автомобіля

ДЛЯ ЦЬОГО ВВЕДИТЬ КОД КУПОНА НА ЗНИЖКУ В ФОРМІ ЗАМОВЛЕННЯ НА СТОРІНЦІ ОФІЦІАЛЬНОГО САЙТУ BUCLER. DP.UA

5ZM424BQ

Надійний захист автомобіля

НА СТАН 24.07.2016р. ціна по курсу становить 2000гр. Ваша знижка становить 100гр.

Поспішайте зробити своє замовлення – знижка зі сторінки сайту DAEWOO-LANOS обмеженна.

Надійний захист автомобіля