Недоліки безкамерної шини автомобіля


Недоліки безкамерної шини автомобіля

Недоліки безкамерної шини не є критичними що до вибору такого типу шин, але про них необхідно знати водію. Шини які поступають на автомобільний ринок поділяються на дві групи: з приміненням камери та безкамерні шини. Переваги безкамерки ми вже розглядали. Отже давайте розглянемо недоліки.Недоліки безкамерної шини

  1.  Установка вимагає особливої ​​уваги, спеціального обладнання і певного вміння. Пошкодження борту і закраїн може стати причиною розгерметизації безкамерної шини або необхідності її ремонтувати.
  2. Капітальний ремонт безкамерної шини виконується на спеціальном обладнанні фахівцями і коштує це “задоволення” чималих грошей. На відміну від камерних шин, які можна самостійно полагодити, ремонт бескамеркі вимагає великих навичок і відповідного інструментарію.
  3. Тривала їзда на спущеній безкамерній шині, загрожує руйнуванням герметизаційного шару і шини в цілому.
  4. Безкамерні шини часто звинувачують в тім, що в них слабка боковина. Однак ці звинувачення безпідставні. Перш за все слід зазначити, що ідеальних шин не існує і, що б там не брехали виробники, ідеальні шини поки що тільки міф. Мета виробника домогтися від шини не тільки міцності, але і забезпечити комфорт пасажирам під час руху. За цей фактор як раз і відповідає вищезгадана боковина, її м’якість забезпечує почуття плавності руху. Жорстка боковина нічого доброго не дасть, навіть рівна дорога з “дерев’яної” боковиной. Відчуття буде як їзда на возі.
  5. Ще один істотний недолік безкамерних шин – вразливість в області стикування диска і борту шини. Якщо, наприклад, ви хоч трохи деформуєте диск (потрапивши в яму, або піймавши бордюр) у вас будуть неприємності, колесо спустить моментально, майже як камерна шина при проколі. Справа в тому, що порушення герметичності з’єднання, яке виникає через пошкодження диска, призведе до того, що тиск в шинах почне стрімко падати, простіше кажучи колесо спустить.
    Незважаючи на такі недоліки, безкамерні мають ряд переваг, тому купуючи шини, вибирати варто саме їх. Дякую за увагу, бажаючі доповнити даний опус, поділитися своїми думками, можуть зробити це через форму коментарів.

Недоліки безкамерної шини