Неприємний запах автокондиционера 1 комментарий

Усуваємо неприємний запах автокондиционера

Неприємний запах автокондиционера – головна причина це забруднення випарника. Якщо він тривалий час не очищався, то причиною запаху можуть виявитися бактерії, які утворюються саме на ньому. Вирішити питання надходження непріємного повітря в кращому випадку можна правильною експлуатацією охолоджувального пристрою. Інший спосіб позбутися від колоній шкідливих бактерій – вчасно або періодично робити дезінфекцію салону, а головне – кондиціонера з випарником.
неприємний запах автокондиционера
Кращим варіантом для промивання випарника є крезол, придбати можно в будь-якій аптеці або медичній установі. Причому користуються ним навіть для дезінфекції медичних приладів. Він не має сильного стороннього запаху, їм очищають інструменти перед операцією, медичні рукавички, і вбиває він велику кількість бактерій різних видів, включаючи холеру. Крезолом називають основне його составляюще средство лизол, яке розбавляється мильно-масляною рідиною. Упаковки такого засобу може вистачити надовго, а для очищення кондиціонуючий системи може знадобитися зовсім небагато такого складу.


Неприємний запах автокондиционера усуваємо своїми руками

Промивання випарника здійснюється в кілька етапів, ці етапи варто виконувати послідовно.

  • Спочатку треба купити засіб для чищення, а саме – лізол. Якщо його немає, то можна знайти будь-який інший склад, що містить даний препарат. Можна купити також концентровану рідину на основі лізолу.
  • Склад розводимо у воді відповідно 1 до 100. Вистачає 300-400 мілілітрів рідини.
  • Очищувальну рідину переляти в пляшку або розпилювач, при потребі додати трохи ефірного масла – так робота буде проводитися просто і з запахом, який вам подобається.
  • Дезінфекцію слід проводити з відкритими дверима і навіть люком, ви убезпечите себе від залишків вологи і неприємного запаху.
  • Включаємо запалювання, а разом з ним кондиціонер і вентилятор.
  • В отвір повітрязабірника розпорошуємо розчин, бажано робити це не струменем і не великими порціями. Але при цьому не варто економити, адже лізол повинен потрапити всередину і боротися з бактеріями.
  • Відключивши двигун, дозволяємо розчину виконати своє завдання всередині системи.
  • Через деякий час включаємо систему знову, а залишки розчину розпорошуються всередині салону. Якщо всі кроки виконані правильно, незабаром в салоні знову почне циркулювати чисте повітря.

неприємний запах автокондиционера

Результат правильної роботи кондиціонера ніколи не принесе неприємностей водієві в салоні. Перші ознаки його забруднення найкраще видаляти відразу, і якщо ви відчуваєте, що незабаром ваш салон буде наповнений не пахощами, а спертим повітрям, невелика профілактика не зашкодить. Найкраще під час їзди, а саме – за пару хвилин до зупинки відключати кондиціонер. Такий підхід дозволить скоротити кількості очисток і продовжити час їзди з його використанням на кілька тижнів або навіть місяць.
неприємний запах автокондиционера