Неприємний запах в авто Причини 2 комментария

Неприємний запах в авто -як позбутися неприємного запаху в салоні

Неприємний запах в авто з’являється рано чи пізно. В одній машині починає пахнути вогкістю, в інший накопичується запах тютюну … Так чи інакше, з запахом в салоні автомобіля треба боротися, і способи для цього можуть бути різними.

Неприємний запах в авто

Нам допоможуть

Автомобільні дезодоранти і ароматизатори.
Здавалося б, що може бути простіше – “перебити” неприємний запах приємним. Однак перш ніж вішати в салоні “ялинку” або купувати дорогий гелевий дезодорант, згадайте математичне правило “Плюс на мінус дає мінус”. Навіть найприємніший аромат автомобільного освіжувача повітря, змішавшись із запахом в салоні, може виявитися нестерпним. Остаточно “перебити” неприємний запах в салоні у вас навряд чи вийде, а от зробити його ще гірше можна легко.

Просушка килимків.
Дуже часто після зими під килимками накопичується волога, яка потім, з настанням тепла, починає видавати неприємний запах. Щоб усунути запах цвілі в салоні автомобіля, потрібно всього лише ретельно промити і просушити килимки, а також залишити салон відкритим до повного просушування.

Хімчистка салону.
Повна і професійна хімчистка може позбавити салон від багатьох запахів, однак від тютюнового диму, наприклад, вона не врятує, так як цей запах глибоко в’їдається в тканинні поверхні інтер’єру салона автомобіля. Найкраще хімчистка допомагає, якщо запах в салоні з’явився відносно недавно (наприклад, на сидінні протік пакет із замороженою рибою).

Озонування салону.
Принцип цієї процедури простий: в салон подається газ озон, який є сильним окислювачем. Потрапляючи всередину автомобіля, він активно вступає в реакцію з іншими летючими речовинами (в тому числі, з зухвалими неприємний запах) і таким чином просто нейтралізує їх. Крім того, озонування допомагає позбутися шкідливих мікроорганізмів, які також містяться в повітрі. Найбільш ефективно озонування відбувається після повної хімчистки салону.

Прочищення кондиціонера.
Якщо джерелом неприємного запаху є кондиціонер, його необхідно прочистити. Останнім часом на ринку пропонується безліч хімічних складів, які обіцяють повну промивку та дезінфекцію системи кондиціонування. Цю процедуру можна провести самостійно або довірити її фахівцям.

Сухий туман.
Цей спосіб очищення салону автомобіля з’явився відносно недавно. “Сухий туман” – це хімічна субстанція, схожа на дим, якій обробляються всі поверхні інтер’єру салона авто. “Сухий туман” розпорошується в замкнутому просторі і, проникаючи в усі щілини, бореться з джерелом неприємного запаху.
Неприємний запах в авто