Несправності ШРУСа автомобіля Lanos


Несправності ШРУСа автомобіля Lanos, яки причини призводять до несправності та спосіб перевірки

Несправності ШРУСа автомобіля Lanos, яки виникають під час експлуатації автомобіля, додають чимало клопоту автовласникам. Не дивно, що Шрус називають самим “слабким місцем” переднього приводу. Незважаючи на міцні матеріали, що використовуються при виробництві, через тертя і ударів, які припадають на передню підвіску, ШРУСи досить часто виходять з ладу. Навіть банальний розрив пильовика ШРУСа може привести до повного виходу з ладу цієї деталі. Для того, щоб попередити несправність ШРУСа, слід час від часу проводити візуальний огляд ходової частини, а також стежити за цілісністю пильовика ШРУСа.


Несправності ШРУСа автомобіля Lanos
Розглянемо основні причини несправності ШРУСа автомобіля Lanos.

 • Заводський дефект, низька якість металу.
 • Порушення правил установки під час заміни ШРУСа.
 • Недолік графітової змазки, або повна її відсутність.
 • Мастило може витекти в разі пошкодження пильовика, під час руху автомобіля.
  Пошкоджені пильовики, або погана їх якість. В результаті чого на елементи ШРУСа потрапив бруд, пісок.
 • Погані дороги, удари, необережна їзда по поганій дорозі.
 • Природній знос деталей.

Ознаки несправності ШРУСа:

 • Характерний хрускіт, який відчувається під час повороту. Мається на увазі не під час повороту керма, а під час здійснення повороту на ліво або на право.
 • Хрускіт, який чути, коли ви рушаєте. Особливо чутно, коли ви різко стартуєте з місця.
 • Наявності люфту в з’єднаннях шарніра. Це відчувається під час перевірки ШРУСа, при вивішеному колесі, але про це трохи пізніше.
 • Ривки під час розгону.

Як перевірити ШРУС автомобіля Поради водію

 1. Виверніть кермо до упору вправо або вліво, потім включіть передачу і спробуйте різко рушити з місця. Якщо під час такого ривка ви почуєте хрускіт, швидше за все “граната” поступово виходить з ладу, або вже вимагає заміни. Прислухайтеся з якого боку віддається хрускіт ШРУСа і готуйтеся до його заміни.
 2.  Піднімаємо машину на підйомнику або вивішуємо передньє колесо, з якого чути хрускіт. Далі проводимо візуальний огляд та перевіряємо люфт. Люфту бути не повинно, хіба що мінімальний.
 3.  Підвішуємо передню частину, або піднімаємо машину на підйомнику. Включаємо першу передачу. Якщо ШРУС несправний, під час обертання коліс ви почуєте характерний виразний хрускіт.

Заміна ШРУСа – заняття не з легких, і не кожному під силу, тому перед тим як замінити ШРУС своїми руками, необхідно реально оцінювати свої можливості і знання в цій галузі. Якщо часу і бажання немає, заміну краще довірити професіоналам. Вони виконають роботу швидко і якісно, ​​при цьому вам, швидше за все, нададуть гарантію за виконанну роботу.