Обман на СТО та як не дати себе обдурити?


Обман на СТО-станції техобслуговування автомобіля та як уникнути не дати себе обдурити на СТО.

Обман на СТО -багато хто з нас досить часто стикаеться з різного роду обманами в автомайстерні. У даній статті ми зупинимося на тому, як не дати себе обдурити на станції техобслуговування автомобіля. Для людини, що добре розбирається в якомусь предметі, чуже незнання представляє родючий грунт для власного збагаченняЧимало нечесних на руку людей можна знайти і в автомайстерні.

Багато власників автомобіля в нутрощах свого авто нічого не розуміє. І це створює сприятливі умови для відбирання грошей. Є навіть розхожа приказка. “Вартість ремонту – обратно пропорційна знанням господаря про свій автомобіль”


Обман на СТО

Обман на СТО – як це робиться?

Дуже популярним є спосіб наживи на справних деталях. Особливо активно він використовується в сервісах, при яких є свій власний склад запчастин. Далі вже йдуть тонкощі. Все залежить від ступеня грамотності клієнта і безчесності майстра. Вам можуть просто замінити ще не до кінця вбиту деталь.

Часто незначна поломка видається за серйозну проблему. Наприклад, дівчина, яка скаржиться на те, що у її авто щось стукаєласий шматочок для будьякого шахрая. Оглянувши машину, і виявивши, що в підвісці просто зносилася якась гумка, яка й п’ятдесяти гривень не варта, нечесний механік почне розповідати казки, про те, які серйозні пошкодження нібито мають місце бути. Залежно від настрою, вам повідомлять, щополетіла, або рульова, або кульова і т.д. Що завгоднови все одно ж не розбираєтеся. Тому Вам доведеться оплатити сирйознийремонтпідвіски, якого насправді ніхто робити не буде.
Обман на СТО застусовують майстри, використовуючи таки способи, як наварити по дрібниці. Вписавши, приміром, у вартість ремонту безліч витратних матеріалів, різних мастил. Які насправді не використовувалися або використовувалися в значно менших обсягах, ніж зазначено.

Ну, і звичайно, якщо такий механік бачить, що клієнт не розуміється в цінах, то вони будуть аж ніяк не мінімальними.

Обман на СТО та як з цим боротися?

Пустити пил в очі механіку навряд чи вдасться. Він легко визначить, дійсно ви розбираєтеся в автомобілях, або вивчили пару розумних слів. Так що не варто надягати маску спеца. Краще діяти, використовуючи психологію і застосовуючи прості запобіжні заходи.

Таку разі заміни деталей, потрібно обов’язково вимагати пред’явити вам старі. Обгрунтуйте це тим, що працюєте у фірмі. І ця деталь Вам потрібна для звітності. Хіба мало, хто там у вас начальник фірми. Це змусить майстра бути більш обережним.

Обман можливо уникнути якщо бути присутнім при ремонті. Але це далеко не панацея. Особливо, якщо ви нічого не тямите в механіці автомобілів. Це може допомогти хіба що людині, яка хоч трохи розбирається в своєму автомобілі.
Набагато ефективнішеуточнювати і обумовлювати кожну деталь майбутнього ремонту заздалегідь. Це унеможливіть обман. Можна навіть записувати собі в блокнотик. Поперше, це перешкодить механіку додати вам в кінцевий рахунок купу додатковихпослуг“.

Але найбільш надійний спосіб себе убезпечитице звертатися в офіційні сервіси. Не те, щоб там такого ніколи не відбувалося. Є випадкинакрутокі там. Але, скажімо, ймовірність того, що вам поставлять рідну деталь, набагато вище в офіційному сервісі, ніж в неофіційному. Також варто відзначити більш грамотну організацію бізнесу. Ієрархічна система передбачає високий рівень відповідальності кожного начальника за події на його сервісі. Обман на СТО тут практично відсутній, тай покарання більш суворе. У неофіційних сервісах такого завзяття вирішувати проблеми клієнтів не спостерігається.

Я Вам раджу більш детально з усіма прийомами обману на СТО, як уникнути подібніх сутуацій, ознайомиться в статті яка присвячена виключно цій темі.