Обхід штатного іммобілайзера

Обхід штатного іммобілайзера, що це таке і в яких випадках він застусовується?

Обхід штатного іммобілайзера застусовують в авто в деяких випадках про яки поговоримо в статті.
Сучасні автомобілі оснащені вбудованими системами захисту від несанкціюнованого запуску двигуна. Ця система називається штатним іммобілайзером. Найбільш часто зустрічаються автомобілі, обладнані системою RFID і VATS Штатний іммобілайзер на пряму пов’язаний з ключем автомобіля. У ключі знаходиться ЧІП (для автомобілів обладнаних иммобилайзером RFID), код якого прописаний в пам’яті штатного іммобілайзера і якщо ключ не буде пізнаний як свій, двигун автомобіля, заводитися не буде.

Обхід штатного іммобілайзера

Для автомобілів з системою VATS, ключ повинен мати певні характеристики, тільки тоді він буде пізнаний як свій, а не чужий і двигун автомобіля буде заводитися і працювати нормально. Виробники постійно ускладнюють і розвивають системи штатних іммобілайзерів, використовуються все більш досконалі ключі шифрування: частина автовиробників вже повністю перейшла від 40-бітного шифрування до 80-бітного, все це ускладнює можливість обійти штатний іммобілайзер.


Обхід штатного іммобілайзера – “Коли настає необхідність обійти заводський іммобілайзер і завести двигун?”

Обхід штатного іммобілайзера проводится коли:

Якщо потрібно викрасти автомобіль.

Автовикрадач, щоб викрасти автомобіль, повинен обійти його штатний іммобілайзер. Ці завдання вони вирішують по різному. Використовують принесений з собою підготовлений блок керування двигуном і підключають його замість рідного. Використовують спеціальне програмне забезпечення, яке може завести двигун. Дя цього досить підключити його до діагностичного роз’єму автомобіля.
Використовують спеціальні емулятори штатного іммобілайзера, які підключають замість нього до того ж роз’єму.

Якщо сталася втрата ключів або вийшов з ладу штатний іммобілайзер.

Питання вирішується перепрограмуванням блоку управління двигуном, щоб він працював не залежно від того є штатний іммобілайзер або його немає. Також як і в першому випадку можна використовувати емулятори та спеціальні програми. Устаткування та емулятори продаються в деяких інтернет магазинах і в принципі відключення можна зробити самому.

Якщо хочемо встановити Автосигналізацію з автозапуском.

Цей випадок відрізняється від двох попередніх тим, що при організації дистанційного запуску двигуна, потрібно обійти штатний іммобілайзер короткочасно, для поточного запуску, надалі зберігаючи всі функції штатної охорони автомобіля, для кращого захисту його від угону і безпомилкової роботи систем пов’язаних з ним. Для вирішення цього завдання можна використовувати кілька варіантів обладнання і способів:

  • Обхідник іммобілайзера системи RFID.
  • Обхідник іммобілайзера системи VATS.
  • Бесчіповий обхідник іммобілайзера (Модуль запуску двигуна без використання чіпа).
  • Обхідник іммобілайзера своїми руками.
  • Обхід іммобілайзера якщо у вас один ключ з чіпом.

Обхід штатного іммобілайзера в Україні.

http://prom.ua/Obhod-shtatnogo-immobilajzera.html