Об’ємна аерографія на автомобіль 2 комментария

Об’ємна аерографія на авто як незвичайний спосіб проявити індивідуальність

Об’ємна аерографія однин з найбільш прогресуючих і сучасних методів аерографії, яка наноситься на поверхню лакофарбового покриття.
Об'ємна аерографія
Об’ємна аерографія різниться за типом її нанесення і найпоширеніші з них такі:

Традиційний малюнок. Такий тип аерографії виконується вручну художником, який використовує в своїй роботі спеціальні інструменти. До них відноситься аерограф, набір кистей і фарб. Нанесення малюнка на авто виконується за запропонованим клієнту ескізу або по фото. Це найдорожчий спосіб, так як вимагає дуже багато часу і талановитого художника.

Плівкова аерографія. Більш дешевий метод виділити своє авто. Він полягає він у нанесенні на окремі деталі або на весь кузов спеціальної вінілової плівки із заздалегідь надрукованим на неї малюнком. Цей метод користується популярністю через невисоку ціну. А також завдяки оперативності, з якою плівка наклеюється на автомобіль. Вініловий тюнінг поширений серед любителів кустарної аерографії, так як зробити її своїми руками не становить особливої складності. Реалістичність такого малюнка буде повністю відповідати якості цифрового фото, так як ручної роботи при виготовленні плівки практично немає.

Цифровий малюнок – найсучасніший спосіб нанесення 3D аерографії на авто. Для його реалізації використовується спеціальне обладнання, яке працює під управлінням комп’ютера. Заздалегідь запрограмоване зображення переноситься на поверхню лакофарбового покриття за допомогою спеціального принтера. При цьому досягається абсолютна точність копіювання всіх відтінків з фото, яке взято для зразка. Також виключаються будь-які помилки, які може допускати художник при ручному способі нанесення малюнка.


Об'ємна аерографія
Попередне ліплення фігур із застосуванням різних матеріалів. Це самий важкий спосіб перенести на кузов машини реалістичну аерографію. Такий малюнок не тільки виглядає тривимірним, а й є таким насправді.

Який із наведених вище способів нанесення аерографії вибрати – справа суто кожного автолюбителя. Це залежить від його побажань, фантазії і фінансових можливостей. Також варто враховувати той факт, що далеко не кожен сервіс має необхідне обладнання або талановитого художника.

Об’ємна аерографія – на машині своїми руками

Як же зробити реально об’ємний малюнок на поверхні свого автомобіля? Для цього придумано кілька способів:

Для реалістичності окремі форми малюнка ліплять з пластика або по іншому полімерна глина. Після виготовлення, фігура чи окремі деталі запікаються в духовці і потім клеїться на авто. Далі вони зафарбовуються в колір авто або зафарбовують як окремий мальнок.
Виготовлення фігури з матеріалу холодного зварювання. Розм’якшуємо як пластилін та віготовляємо необхідну форму. Після затвердіння приклеюється на автомобіль і розфарбовується.
Малюнок з монтажної піни. Попередньо наноситься заготовка, яка потім вирізається і забарвлюється.

Деякі “специ” радять для ліплення пластилін. Пластилін не в якому разі не можна запікати в духовці! Тому як матеріл для ліплення не підходить.
Перераховані вище способи вимагають навичок скульптора і художника, тому іноді набагато простіше просто купити плівку з тривимірним зображенням і наклеїти її на авто.