Озонування – спосіб від бактерій

Озонування – стерелізація салону автомобіля від бактерій, вірусів, грибків

Озонування – кращий спосіб усунути бактерії, віруси, грибки в автомобілі. Неприємні запахи в салоні автомобіля часто свідчать про наявність грибків, цвілі, бактерій у вашому авто. Навіть при відсутності сторонніх запахів присутність шкідливих мікроорганізмів не виключена.
Потужний портативний апарат Озонатор – прилад, що виробляє озон з повітря в закритому просторі. Газ озон – модифікація кисню. Це один з найсильніших окислювачів, що дозволяє йому знищити без сліду не тільки неприємні запахи, але і всі відомі в природі віруси, мікроорганізми, бактерії, грибки, їх спори. Дуже важливо, що озонування – це абсолютно нешкідлива для людей і тварин, екологічно чиста технологія. З’єднавшись з мікробіологічними і хімічними забруднювачами, озон їх повністю і безповоротно знищує, а після цього перетворюється в кисень.

ОзонуванняОзонування – основні переваги

  • Озонатор працює у багато разів ефективніше будь-яких інших дезінфекторів, причому на відміну від них не дає токсичних побічних ефектів. Відомо, що озонування – це не хімчистка, не дезодорація з використанням штучних ароматизаторів, після чого часто виникає алергія. Навпаки, озон знищує алергени в повітрі приміщень і, як доведено вченими, він необхідний для нормального функціонування організму людини і тварин.
  • Використовуючи Озонатор, ви можете знищити бактерії і запахи в салоні автомобіля, не докладаючи ніяких фізичних зусиль: не потрібно нічого виносити, розбирати, мити.
  • Не залишиться ніяких слідів обробки: специфічних запахів, патьоків – нічого, крім чистого і свіжого повітря. Озон, виконавши свою роботу, перетворюється в кисень.
  • Газ озон легко проникає в системи обігріву та кондиціонування, де, як правило, накопичується величезна безліч шкідливих мікроорганізмів.
  • Озонатор діє дуже швидко: дезінфекція автомобіля займе всього 10 хвилин.
  • Діючи на молекулярному рівні, озон здатний дійсно повністю, а не частково знищити бактерії, віруси, грибки, цвіль, а також всі неприємні запахи в салоні автомобіля.

Будучи одним з найсильніших окислювачів, озон знищує всі відомі мікроорганізми: грибки, віруси, бактерії. Тому дезінфекція автомобіля озоном – надійний і вірний спосіб позбутися від усіх видів шкідливих мікроорганізмів. У природі не існує стійких до озону форм мікробів. Тому, якщо вас хвилює питання, як прибрати мікроби в салоні авто, скористайтеся методом озонування. Озон знищує їх в 300 разів швидше, ніж будь-які інші дезінфектори.

Озонатор необхідно встановити на горизонтальній поверхні на висоті не нижче, ніж половина відстані від підлоги до стелі автомобіля. Поверхня не повинна проводити струм. Зіткнення озонатора з предметами, які проводять струм, в тому числі з грунтом, має бути виключено.

Озонування