Очиска дросельного вузла Ланос

Очиска дросельного вузла Ланос Порада водію

Своєчасна очиска дросельного вузла Ланос може позбути Вас неприємних ситуацій в майбутньому. Якщо Ви звернули увагу що двигун має нестабільні, або високі обороти холостого ходу, спостерігається витрата палива, провали при розгоні авто – слід провести профілактику дросельного вузла. Водіїв автомобіля Ланос часто турбує поява надмірної витрати палива. В боротьбі з такою проблемою вони змінюють свічки запалювання, високовольтні дроти, фільтра, промивають форсунки, але забувають виконати найпростішу операцію – провести очиску дросельного вузла.

Ознаки надмірного забрудненя дросельного вузла:

  • Двигун запускається з перебоями.
  • Нерівномірні обороти при холостому ходу.
  • Виникає провал при переході з холостого ходу.
  • Машину смикає під час розгону (при швидкості нижче 15 км / ч).

Причини забруднення дросельного вузла.

Завдяки дросельної заслінки контролюється швидкість руху автомобіля. Як і будь-який механізм машини, дросель може забруднитися. На дроселі з’являються відкладення через потрапляння картерних газів: залишки паливної суміші, продукти згоряння, а також частки масла. Саме масло і створює шар забруднення, його-то і слід прибирати. Якщо допустити надмірне засмічення цього пристрою, то машина стає важче в управлінні. Саме тому всі елементи двигуна потребують періодичного чищення.

Очиска дросельного вузла ЛаносОчиска дросельного вузла Ланос засобами для очищення дроселя

Для успішного проведення операції потрібно використовувати спеціальні засоби для очищення дроселя. Не застосовуйте для чистки щітки, вони можуть пошкодити тонкий шар молібдену з поверхні деталі дроселя. Це вкрай небажано, адже це покриття полегшує перебіг повітря.

Деякі водії використовують для чистки рідину WD-40 або ацетон. Але краще брати засіб який виготовляється спеціально для очищення дроселя – дросельна заслінка буде тривалий час залишатися чистою.

Передовиком у виробництві очищувачів дросельних заслінок, є бренд Liqui Moly. Це засіб здатний розчинити різного роду відкладення, після чого їх можна буде з легкістю видалити. Також очищувач зможе впоратися з частинками масла, клею, смоли та інших сполук.

Що стосується переваг рідини Liqui Moly– виділимо їх в наступні пункти:

  • Швидке і ефективне видалення нагару.
  • Для поверхневої очистки механізму його не потрібно демонтувати.
  • Засіб дуже легко і зручно використовувати.
  • Відмінна сумісність з каталізаторами.

Очиска дросельного вузла Ланос – відеоролік