Як перевірити амортизатори Lanos


Як перевірити амортизатори Lanos на несправність

Як перевірити амортизатори Lanos? – Вам скажуть, що для цього необхідно двома руками спертися на крило автомобіля і як слід покачати машинку … Проте, фахівці Вам скажуть, що толку від такої діагностики – “0”! При такій перевірці ви зможете знайти хіба що повністю “убитий” амортизатор, але ніяк не той, який ще працює, але вже не виконує своїх функцій.перевірити амортизатори Lanos
Найкращий і найефективніший спосіб перевірити амортизатори Lanos – дивитися і слухати. Тобто, звертати увагу на поведінку автомобіля під час руху, а також прислухатися до сторонніх звуків, якщо такі є під час їзди. Також необхідно проводити візуальний аналіз стану амортизаторів за наступними критеріями:

  • Масляні патьоки.
  • Потертості на штоку.
  • Ушкодження пильовиків або корпусу амортизатора.

Якщо хоч щось з вищеописаного є – амортизатор неякісно виконує свої функції.

Крім того, якщо під час руху ви чуєте тертя, скрип або стукіт в передній частині автомобіля, при цьому всі вузли справні – швидше за все стукіт і скрип видає саме амортизатор.

Проведіть невеликий тест: розженете автомобіль до 70-80 км. При русі проаналізуйте його поведінку. Якщо машина «нишпорить» при найменших нерівностях, присутнє поперечне або поздовжнє розгойдування, машина погано “реагує на кермо” або при різкому натисканні на гальма сильно “клює” – амортизатори несправні. Буде потрібно ремонт або повна їх заміна.

Перевірити амортизатори Lanos на вібростенді

Якщо після самостійної перевірки ви не можете прийняти рішення про стан амортизаторів, тоді рекомендую звернутися до фахівців. Перевірка ходової на спеціальному стенді, безумовно, більш дорога процедура, однак слід врахувати той факт, що і дізнатися за допомогою такої діагностики можна набагато більше. Перед тим як заїхати на перевірку уточніть наступні моменти:

  • Налаштовується чи комп’ютер стенду під конкретну модель автомобіля.
  • Як проводиться облік тривалості життя авто. З часом жорсткість кузова змінюється. Тому якщо комп’ютер буде опиратися на заводські параметри, то 10-20-річна машина навіть при справних амортизаторах може цей тест не пройти.
  • Перш ніж робити тест переконаєтеся в тому, що у вашого авто в порядку: розвал сходження, тиск в шинах, а також балансування.

Як завжди ми відкриті для спілкування. Є інщі думки – коментуйте.