Видаляємо подряпини пластика телефона.

Подряпини пластика телефону, окулярів – дієві засоби усунення дефекту.

Подряпини пластика телефона, окулярів – як позбутися подряпин тема статті. До чого тут окуляри та телефон запитаєте Ви – адже ж сайт присвячений автомобільній тематиці. Якщо з телефоном все зрозуміло – цей атрибут нашого повсякденного життя, то і окуляри також використовуються водіями з різних причин, хто захищає очі від яскравого денного світла, хто використовує їх з причини поганого зору. Під час експлуатації автомобіля ці предмети часто отримують подряпини і в попередній статті були описані способи видалення подряпин з пластика автомобіля, тому вирішено було підготувати тему: як видалити подряпини з корпусу телефону і окулярів – для цього необхідний інший підхід при вирішенні цього завдання.
 

Подряпини пластика телефона – як позбутися.

Не дивно, що на мобільному телефоні з’являються різні дефекти, подряпини пластика телефона, оскільки користуємося ми їм кожен день, тому зараз покажемо Вам 10 секретів, які допоможуть прибрати подряпини з пластика вашого телефону.
подряпини пластика
Відразу хочу застерегти власників дорогих смартфонів або планшетів, що робити подібні експерименти з сенсоромце ризик, як не крути! Тому рекомендую проводити подібні маніпуляції тільки в тому випадку, якщо ви впевнені в своїх силах і спритності.
Не забувайте, що перед початком робіт, слід уберегти всі роз’єми вашого гаджета від попадання вологи та інших засобів, які ми будемо для цього використовувати.
Отже, дорогі читачі, пропоную розглянути основні рекомендації та секрети, які допоможуть прибрати подряпини пластика телефона і екрану.

Подряпини пластика телефону прибираєм за допомогою зубного порошоку або пасти.

Щоб прибрати подряпини з пластикової кришки телефону, а також деяких екранів, можна використовувати звичайну зубну пасту. «Як це можливо?», – Подумаєте ви. А ось так:
 • Нанесіть невелику кількість хорошою зубної пасти або розведеного зубного порошку на дрібні подряпини екрану або пластику.
 • Круговими рухами «втирайте» пасту в дрібні пошкодження.
 • Почекайте деякий час, поки вона не висохне.
 • Змочіть ватяний диск водою і витирайте пластик або екран. Ви переконаєтеся, що дрібні подряпини дійсно стають непомітними.
Але якщо на телефоні з’явилися більш глибокі ушкодження, то такий спосіб не підійде.

Подряпини пластика телефону прибираєм за допомогою піщевої соди.

Звичайна піщева сода, яка є в будинку у кожної господині, приховає дрібні подряпини пластика телефона:
 • Розведіть соду водою до консистенції густої кашки або сметани.
 • Нанесіть отримане круговими рухами на подряпини вашого телефону.
 • Після цього сухою серветкою приберіть надлишки і протерти насухо пошкоджену ділянку.

Подряпини пластика телефону прибираєм за допомогою дитячої присипки. Алгоритм дії і спосіб приготування аналогічний використання з піщевою содою.

 

Люба рослинна олія здатна прибрати подряпини пластика телефона.

Багато хто стверджує, що олія здатна видалити навіть найглибші подряпини. Але, виходячи з особистого досвіду, можу стверджувати, що підходить даний метод тільки для усунення дрібних пошкоджень:
 • Нанесіть одну краплину олії на пошкоджену ділянку.
 • Втирайте до тих пір, поки ділянка не покриється приємним блиском, а жирна пляма зникне.
Даний засіб приховає дрібні подряпини лише на короткий час, воно є лише коригуючим «косметичним» засобом.

Засоби по догляду за автомобілем.

Будьякі поліролі, які ви використовуєте для автомобіля, можливо застосувати для видалення подряпин пластика телефона:
 • Нанесіть засіб для полірування на подряпину.
 • Використовуючи суху серветку, поліруйте пошкоджений пластик до тих пір, поки подряпина не стане менш помітною.
 • Ось і все! Принцип дії аналогічний з раніше запропонованими засобами.

Поліроль для меблів.

Навіть поліроль для меблів можно застосувати для видалення подряпин пластика телефона і екрану вашого телефону. Для цього нанесіть невелику кількість засобу на ватяний диск і натирайте реставруючу ділянку до тих пір, поки подряпина не пропаде з поля зору.

Наждачний папір.

Як би дивно і жахливо це не звучало, але багато експериментаторів стверджують, що саме наждачний папір з найменшою кількістю абразивного напилення здатна видалити дрібні подряпини з пластика і навіть сенсорного екрану.
Якщо ви не можете в це повірити, то краще не випробовуйте цей метод на своєму телефоні.

Подряпини пластика телефону прибираєм за допомогою пасти ГОІ

Ще за часів наших бабусь часто використовувалася паста ГОІ для полірування різних поверхонь. Даний засіб містить невелику кількість абразивних речовин і використовується для полірування кераміки, оптичного скла і, як показує сучасний досвід, для пластику і сенсорних екранів.
Але покладати великі надії саме на цей засіб не варто, оскільки він здатен прибрати невеликі подряпини та не на тривалий час.

Засіб для полірування дисплеїв та моніторів.

Як не крути, але спеціально розроблений склад подібних засобів відмінно справляється з проблемою подряпин на екрані і пластиці мобільних телефонів і інших гаджетів. Глибоку подряпину, звичайно ж, не приберуть, але дрібні дефекти відмінно приховають.

Подряпини пластика телефону прибираєм за допомогою замші.

У мережах інтернету можна знайти твердження, що шматочок замші здатний назавжди прибрати подряпини з телефону! Але цей матеріалздатний тільки приховати невеликі пошкодження, але не більше того.
Хочу підсумувати, що всі ці засоби дійсно ефективно можуть впоратися з дрібними дефектами і прибрати подряпини з пластика телефона. Але впоратися з глибокими ушкодженнями вони не зможуть. Тому хочеться вам дати пораду, дорогі читачі: якщо на вашому телефоні з’явилися значні пошкодження, доцільніше буде звернутися в сервісний центр. Ну а замаскувати дрібні дефекти, поки ви зберетеся туди сходити, можна і цими засобами.
Усунення подряпини пластика окулярів.

Якщо на ваших окулярах з’явилися подряпини, не відкладайте рішення цієї проблеми “на потім”, оскільки пошкоджені лінзи псують видимість і можуть погіршити зір а це сказується на безпеці руху.
Дрібні дефекти можна видалити за допомогою таких підручних засобів:Поліроль для срібних і мідних виробів. Для усунення дрібних подряпин досить нанести це засіб на окуляри і протерти сухою серветкою або тканиною з фібри. Цю процедуру слід проводити до тих пір, поки подряпини повністю не зникнуть.
Поліроль для дерева та вазелін. Придбайте в магазині побутової хімії спеціальний засіб для полірування дерев’яних поверхонь. Досить обробити даними засобом лінзи окулярів і додати на кожну по кілька крапель вазеліну. Ця суміш заповнить пошкоджені місця і зроблять їх менш помітними.
подряпини пластика

Полірувати пошкоджений пластик окулярів слід до тих пір, поки повністю не витрете вазелін. Коли подряпини пропадуть з поля зору, можна закінчити полірування.

Спеціальний засіб для комп’ютерної оргтехніки. Це засіб зазвичай застосовують для комп’ютерних дисків, оскільки воно відмінно усуває всілякі потертості і дрібні подряпини. Наносити його на пластик очок слід за допомогою м’якої фібри.
Віск. Ефективно відполірувати пластикові окулярі можливо за допомогою воску. Нанесіть невелику кількість воску на суху м’яку тканину і натирайте лінзи круговими рухами. Залишки можна прибрати сухою серветкою або ватними дисками.
Засіб для скла. Для того, щоб прибрати подряпину з пластика ваших очок, можна скористатися засобом для скла в машині. Нанесіть засіб на скло і відполіруйте сухою серветкою. Воно відмінно видалить дрібні подряпини і буде перешкоджати запотіванню очок.
Абразив для скла. Подібний засіб використовується в живопису і є єдиним засобом, який прибере всі подряпини, а не замаскує їх. У складі подібного абразиву міститься плавикова кислота, тому застусовувати його можна, тільки якщо ваші окуляри зроблені з пластику.
Якщо на ваших окулярах є покриття антивідблиску, то будьте готові з ним розлучитися, використовуючи абразив. При використанні цього засобу, кислота видалить будь-яке покриття, але пластикові лінзи залишаться в цілісності:
 • Надіньте гумові рукавички.
 • Опустіть скельця окулярів в контейнер, який наповнений цим абразивом.
 • Почекайте кілька хвилин.
 • Промийте лінзи прохолодною водою.
 • Усі предмети, які були використані і стикалися з абразивом, негайно викиньте.

Незважаючи на те, що з ваших очок зникло покриття антивідблиску, тепер на них немає і жодної подряпини, і видимість їх значно покращилася!

Тепер в області видалення подряпин з будь-якого типу пластика і з будь-яких речей ви справжній профі! З сьогоднішнього дня така неприємна проблема, як подряпини на пластику, зникне з вашого життя назавжди! І ви з усмішкою будете насолоджуватися яскравими моментами, дивлячись через оновлені лінзи окулярів і перебуваючи за кермом вашого  автомобіля.