Позбутися від мошки на кузові автомобіля 1 комментарий

Як позбутися від мошки на кузові та автомобільному склі

Є багато способів позбутися від мошки на кузові автомобіля, не пошкоджуючи при цьому лакофарбове покриття. Така проблема стає актуальною особливо в період «весна – літо». Навіть якщо їхати з помірною швидкісттю та потрапити під скупчення різного виду комах, мошки – можно зіпсувати зовнішний вигляд автомобіля. Для того щоб позбутися мошки, одні водії використовують новітні спеціальні засоби мийки авто, інщі відправляються на автомобільну мийку де фахівці знають свою справу. Прибрати мошкару яка під час поїздки потрапила на автомобіль не важко, хоча і тут є нюанси.

позбутися від мошки на кузові


Порада водію, як ефективно позбутися від мошки на кузові авто

За очищення комах,мошки з автомобіля потрібно братися як скоріше. Не відкладайте справу на інший час, особливо, в сонячний чи спекотний день.  Якщо прогавити час – комах відмити буде набагато складніше.

Не маєте спеціальних засобів видалення – звертайтеся на звичайну автомийку.

Для видалення мошкари своїми силами Вам знадобиться  – автомобільна шампунь та спеціальна речовина – «Антімошка». Якщо не придбали такий засіб, піддійде звичайний спиртовий очищувач для скла – типу «Містер мускул». Найчастіше водії радять очищувач «Mosquitos cleaner» марки Grass. З дорогого сегменту, добре себе показує нано – очищувач «Glass Cleaner» марки Teroson.

Перед початком, потрібно обов’язково обмити ушкоджену ділянку автомобіля: «вода – вода + шампунь». Це робиться для того, щоб змити з автомобіля пил, бруд або піщинки. Так Ви захистите фарбу від подряпин під час видалення комах.

Нанесіть на місце яке заліплене комахами, мошкою миючий засіб – «Антімошка». Дайте час, щоб на протязі 2-3 хвилин засохлі комахи відмокли. Після чого, змивайте ділянку великою кількісттю води і шампуні, застосовуючи м’яку ганчірку. Деякі місця доведеться видаляти з особливим зусиллям, головне – робити це обережно, щоб не залишити на фарбі кузова подряпин.

Видаляти мошкару набагато легше, якщо на кузов машини заздалегідь нанесен захисний віск. Візьміть це собі до уваги. В такий період «весна – літо» можно покривати захисним воском передню частину автомобіля, так як саме ця частина автомобіля більше потерпає від комах.

Всі поради, актуальні для видалення комах з іпластикових частин, оптики фар.