Поліроль Scratch Away видаляє подряпини на авто


Поліроль Scratch Away – переваги засобу, та ефективність використання

Поліроль Scratch Away здатна усунути пошкодження лакофарбового покриття автомобіля в 98 випадків зі 100. Крім того, після застосування поліроля, покриття набуває блиск, потьмяніли ділянки повертаються до первісного зовнішнього вигляду, а колір набуває  яскравість і насиченість. Поліроль ефективно видаляє з поверхні як дрібні, так і досить глибокі подряпини, при цьому не завдаючи покриттю шкоди. Інноваційний склад робить цей засіб універсальним – його можна використовувати для всіх видів лакофарбового покриття та незалежно від типів автомобілів.


Поліроль Scratch Away

Навіть старі моделі можна привести в порядок, скориставшись Scratch Away. Вражаючий результат буде отримано вже через кілька хвилин після нанесення рідкого складу на пошкоджені ділянки: оброблені деталі набувають блиск, стають гладкими, всі недоліки (потертості, подряпини) зникають.

Поліроль Scratch Away має суттєві переваги ніж аналогові засоби

Даний засіб має численні переваги, серед яких:

 • Універсальність. Інноваційна технологія дозволяє успішно справлятися з пошкодженням лакофарбового покриття будь-якого кольору. Одну і ту ж баночку можна використовувати як для чорного, так і для червоного автомобіля – після застосування засобу подряпини не будуть помітні ні на одному з них.
 • Екологічна безпека. Працювати з поліролью можна навіть в гаражі. В склад поліроля  не входять шкідливі компоненти і речовини які здатні викликати алергічні реакції.
 • Ефективність. До 98% ушкоджень, в тому числі і глибоких, після застосування цього продукту зникають.
 • Захист від нових пошкоджень. Унікальний склад поліроля дозволяє не тільки видаляти вже наявні подряпини, але і оберігає автомобіль від появи нових.
 • Підвищує стійкість лакофарбового покриття до впливу несприятливих факторів (ультрафіолетові промені, дощ, сніг і інші), пилу і бруду.
 • Простота і зручність використання. Технологія усунення пошкоджень настільки проста, що впоратися з нею під силу будь-якому новачку – мати досвід проведення ремонтних робіт не потрібно.
 • Довговічність. Ефект від обробки поліролья зберігається надовго – покриття здатне витримати до тисячі мийок.
 • Миттєвий результат. Всі недоліки зникають прямо на очах – досить просто ретельно відполірувати пошкоджені ділянки, не докладаючи особливих зусиль.
 • Економічність. Одного тюбика вистачає надовго – для однієї обробки.

Поліроль Scratch Away

Як правильно використовувати поліроль Scratch Away?

Щоб домогтися максимального результату і зробити покриття автомобіля ідеально гладеньким, не пошкодивши його, дуже важливо строго дотримуватись інструкції по застосуванню поліроля. Крім самого тюбика Scratch Away потрібно буде приготувати чисту ганчірку з м’якої тканини і, при необхідності, знежирюючий засіб.

Важливо! Процедуру видалення подряпин здійснюють тільки на ретельно очищених від пилу і бруду поверхнях. Після миття покриття повинне повністю просохнути, на ньому не повинно бути крапель води.

Порядок робіт:

 • Уважно оглянути весь автомобіль і виявити ділянки, які потребують відновлення.
 • Проблемні області знежирюють.
 • Пляшку поліролі струшують.
 • На підготовлену заздалегідь чисту ганчірку добавить трохи рідкого поліроля.
 • Ганчірку прикладають до визначеної ділянки, круговими рухами втирати поліроль в поверхню.
 • Після знову оглядають ушкоджену ділянку, і, якщо з першого разу вон не зникли, процедуру повторюють.

  Порада: рухи повинні бути інтенсивними, швидкими – чим якісніше буде полірування, тим більше блиску матиме кузов автомобіля. Додатковий плюс такого способу обробки – насиченісті кольору лакофарбового покриття.

 • Після цього необхідно дати обробленим місцях повністю просохнути.

Щоб краще зрозуміти процес, варто переглянути відео-інструкцію з використання поліроля Scratch Away.

Поліроль Scratch Away це універсальний засіб, його можна застосовувати не тільки на лакофарбовому покритті, а й полірувати фари і бампер, щоб додати їм блиск і захистити від забруднень, пилу і води. Автомобільна поліроль – відомі марки.

Новий засіб для видалення подряпин Renumax.

Посилання на сайт. http://scratch-away-polish.com