Поліроль WowPolisher – для відновлення фар авто!


Поліроль WowPolisher – відновлення фар і запорука відмінної освітленості дороги!

Застосувавши поліроль WowPolisher, фари вашого автомобіля засяють яскравим світлом, а кришталева прозорість матеріалу безсумнівно поліпшить естетичний вигляд авто, зробивши його доглянутим і акуратним. Домогтися цього, навіть якщо, скло або пластик освітлювальних приладів потьмянів, вся поверхня в подряпинах, плямах, і вам здається, що відновити їх вже не вийде, з таким засобом буде легко і просто. Взимку і влітку в будь-яку погоду Ви будете впевнені, що світло фар вашого автомобіля буде яскравим і чітким.


поліроль WowPolisher

Зима – найбільш проблемна пора року для автомобіліста. Через вплив агресивних засобів якість освітлення дороги залишає бажати кращого: світло тьмяніє, розсіюється, а зовнішній вигляд автомобіля стає пошарпаним і брудним. Якщо не вживати ніяких дій по відновленню фар, то незабаром їх здатність освітлювати дорогу може знизитися на 40%. Не потрібно впадати в паніку, витрачати великі гроші на покупку нових освітлювальних приладів. Досить придбати поліроль WowPolisher і обробити нею всю постраждалу поверхню. Результат очевидний: яскравість світла відновиться, а зовнішній вигляд авто значно покращиться. За допомогою даного засобу вже тисячі автолюбителів змогли в домашніх умовах відновити початковий вигляд фар.

Переваги поліролю WowPolisher

Перевагою поліролю є її універсальність. Він не тільки дбайливо видаляє бруд, але і створює невидиму плівку на поверхні пластика або скла освітлювальних приладів. Цей засіб розроблен за міжнародними стандартами, із суворим дотриманням всіляких вимог. Виробники тестували поліроль WowPolisher на різних матеріалах, постійно вдосконалюючи його складу. На сьогоднішній день доведено, що поліроль є універсальним засобом і підходить для очищення будь-якого матеріалу. Він не несе шкоди екології, не впливає на здоров’я людини і дозволяє підтримувати позитивний результат полірування протягом багатьох місяців. Захист тримається від 5 до 8 місяців, завдяки чому на полірування не доведеться витрачати зайві гроші.

поліроль WowPolisher

Як правильно використовувати поліроль WowPolisher?

Засіб легкий у використанні, але знання і дотримання деяких практичних порад допоможе розкрити всі його властивості на 100%.

Спочатку потрібно підготувати поверхню. Бажано зняти фари, щоб їх очистити не тільки зовні, але і зсередини. Обробіть всю поверхню спиртом, щоб прибрати жирні сліди. Потім гарненько протріть м’якою ганчіркою або паперовими рушниками.

Підготувавши поверхню, ви зможете визначити, в якому конкретному місці з’явилися помутніння, де утворилася жовтизна і плями. Саме ці локації потрібно буде гарненько обробити засобом.

Розпорошить поліроль WowPolisher на невеликій ділянці фари, дозвольте складу гарненько проникнути в забруднену поверхню. Потім візьміть чисту ганчірку і відполіруйте оброблену частину круговими рухами. Якщо доведеться, найскладніші ділянки можна обробити повторно.

Вже через кілька хвилин ви будете вражені результатом: плями, жовтизна зникнуть, а подряпини стануть практично непомітними. Якщо хочете прискорити процес, можете використовувати електродриль, запустивши її на малих обертах. Чистота і прозорість фар після полірування зрівняється тільки з новими!

Негативні фактори, які впливають на стан фар

  • Погодні умови.
  • Агресивні речовини для чищення доріг.
  • Потрапляння прямих сонячних променів.
  • Піщані або пилові дороги.
  • Засоби для миття машини.
  • Суха жорстка ганчірка.

Як бачите, цей список досить великий, тому необхідно мати надійний засіб для якісного і швидкого відновлення освітлювальних приладів.

Врахуйте той факт, що поліроль WowPolisher – це все-таки хімічний засіб. Здатен викликати алергічні реакції, а на чутливій шкірі утворювати опіки і лущення. Тому під час його використання завжди надягайте для захисту гумові рукавички. Ні в якому разі не можна допускати потрапляння засобу в очі, завжди дотримуйтесь елементарних правил безпеки.

Фари – це очі автомобіля. Не економте на власній безпеці. Якщо ви любите їздити з комфортом і хочете, щоб автомобіль залишався відносно новим якомога довше, купуйте якісні засоби по догляду за ним. Головне самому навчитися доглядати за власним транспортом, любити його, періодично проводити профілактичний огляд, і тоді ніяка жовтизна фар, подряпини або запиленість доріг вам не страшні.