Помилкова думка водіїв Руйнуєм міфи 1 комментарий

Помилкова думка водіїв – руйнуємо автомобільні міфи

Помилкова думка водіїв відносно деяких порад які вони надають іншим власникам авто, спробуємо зруйнувати деякі міфи, які найчастіше можна почути під час розмов серед водіїв автомобілів. Так іноді трапляється що навіть досідченний водій може надати вам пораду яка не є правильною. В статті підібранні помилково поширені ствердження які можно почути від водія. Порада водію – матеріал в статті викладений для ознайомлення спростування відомих автомобільних міфів, приєднуйтесь до обговорення даної теми. Будемо вдячні за Вашу думку.

Помилкова думка водіїв що до…

Необхідність прогрівати двигун автомобіля перед поїздкою. Це робити зовсім не обов’язково, при роботі двигуна на холостому ходу значно збільшується витрата бензину.

Якщо тривалий час не використовуєшь автомобілі – необхідно зняти акумулятор. Хоч якусь кількість енергії все-таки автомобіль споживається, навіть якщо тривалий час простоює в гаражі, але від акумулятора харчується бортовий комп’ютер, сигналізація і магнітола. Відключати повністю його все ж не варто, просто час від часу акумулятор потрібно заряджати.

Помилкова думка водіїв зробити суміш більш багатою самому, натиснувши педаль газу відразу ж після запуску двигуна. По-перше, це може завдати шкоди автомобілю, по-друге, сучасні автомобільні системи в залежності від температури самі вибирають необхідний склад суміші..

Не варто міняти моторне масло, а досить просто доливати його до необхідного рівня. Це досить помилкова думка, оскільки будь-яке моторне масло з часом втрачає свої мастильні властивості. До того ж, з часом в середину двигуна потрапляє пил і бруд, які видаляються кожен раз при заміні масла. Якщо ж цього не робити, то з часом двигун може вийти з ладу.

Поліцейський радар можна обдурити, якщо під лобове скло помістити компакт-диск. Ні CD, ні дзеркальний диск, ні покриття автомобіля фольгою не зможуть обманути радар-детектор. Допомогти може лише використання авіаційного стелс-покриття, але ця фарба шалено дорога.

Зимову гуму можна встановлювати тільки на провідну вісь. Багато автомобілістів помилково вважають, що можна поставити зимову гуму в залежності від приводу автомобіля тільки на передню або задню вісь. Встановлені таким чином колеса допоможуть вам рушити з місця, але на слизькій дорозі це може привести до сумних наслідків.

Помилкова думка водіїв


Інщі помилкові припущення…

Якщо, спускаючись з гірки, вимкнути передачу – можна заощадити паливо. В такій спосіб двигун буде працювати на холостому ходу і витрачати паливо. І навпаки – при спуску з передачею, подача палива припиняється.

Гомогена суміш шкідлива мотору. Гомогена суміш з рівномірним розподілом палива організовує найвигідніший для двигуна режим роботи.

Від нагрівання шина може лопнути. Шина дійсно нагрівається, і тиск в ній зростає. Так, тиск 1,7 кгс / см2 при температурі 20 ° С, підвищиться в нагрітій до 40 ° С  шині всього на 0,1 кгс / см2. Ця величина незначна, та не робить помітного впливу на роботу шини і поведінку автомобіля.

Дизель менш токсичний, ніж бензиновий мотор. Помилкова думка водіїв склалося за часів, коли перевіряли тільки чадний газ СО. У вихлопі дизеля, СО дійсно мало, але майже вдвічі більше оксидів азоту які надзвичайно шкідливі.

Якщо вихлопну трубу щільно заткнути, двигун вийде з ладу. Якщо перекрити вихлопний колектор, двигун просто заглохне через 5-10 секунд.

Людина може самотужки покинути машину яка впала в воду. Тиск води на двері буде занадто висок, відкрити її зсередини просто неможливо, так само як і опустити скло ручкою.

Вживання деяких речовин може обдурити алкотестер. Якісний прилад однаково покаже наявність. А використання рідини для полоскання порожнини рота – навпаки збільшить кількість алкоголю в диханні.