Портативний алкотестер StopAlco 1 комментарий


Портативний алкотестер StopAlco визначить реальний рівень спиртного в крові

Портативний алкотестер StopAlco створений із застосуванням високотехнічного і інноваційного обладнання. Вчені довго розробляли його схему, щоб домогтися в подальшому стовідсоткових точних показників. Всі матеріали, відрізняються високою якістю. Портативний прилад StopAlco кілька разів перевірявся в лабораторних умовах і тестувався на абсолютно звичайних людей. Добровольцям було запропоновано вжити різну кількість алкоголю, після чого вони відразу здавали аналіз крові і в цей же момент перевіряли себе за допомогою представленого пристрою. Отримана кількість проміле в двох варіантах була однаковою. А це говорить лише про те, що алкотестер StopAlco для вимірювання рівня спиртного в організмі дійсно працює, дає достовірну інформацію і не є обманом. Так що при бажанні його купити не варто сумніватися.

Портативний алкотестер StopAlcoВ яких випадках Вам допоможе пристрій

Він може стати відмінним помічником, адже збіг обставин буває різним і непередбачуваним. Іноді людина не відчуває сп’яніння і йому складно оцінювати себе адекватно. Йому здається, що він в нормальному фізичному стані і йому можна сідати за кермо. Але портативний алкотестер StopAlco швидко визначить реальний рівень спиртного в крові і, можливо, вбереже від страшного результату. А буває і так, що недобросовісні інспектори зловживають своїм службовим становищем, безпідставно звинувачуючи людини в тому, що він знаходиться під дією алкоголю. Зате наявність при собі власного алкотестера допоможе швидко і безконфліктно вийти з такої неприємної ситуації.

Портативний алкотестер StopAlco

Також він може стати прекрасним і корисним подарунком для коханої людини, чоловіка, брата чи тата. Жінка теж може користуватися ним. Особливо з огляду на той факт, що останнім часом кількість водіїв серед слабкої статі збільшилася. А дами теж можуть собі дозволити пригубити один або два келихи вина і потім вести машину, вважаючи, що в їх організмі і натяку на спиртне немає. І треба сказати, що саме прекрасні особи частіше недооцінюють вплив алкоголю на свій організм і не можуть в повній мірі оцінити свій стан.

Портативний алкотестер StopAlco має суттєві переваги

 • Швидко включається і моментально дає сам результат перевірки.
 • Працює від батарейок, тому його завжди можна взяти з собою в далеку поїздку або просто возити в машині.
 • Автоматично вимикається, що економить заряд батарейок.
 • Володіє індикатором, який сигналізує про зниження заряду акумулятора.
 • Показаний результат є точним на сто відсотків, що було перевірено під час дослідження.
 • Комфортно користуватися через його зручні форми.
 • Можливо використовувати навіть в нічний час доби, так як його дисплей підсвічується, і результат буде добре видно.
 • Дає можливість людині самій вибирати, в яких одиницях буде визначатися рівень спиртного в організмі.

Портативний алкотестер StopAlco

Принцип дії та користування алкотестером

Ефективність використання портативного алкотестера полягає в тому, що він оснащений високоточним сенсором, який здатний за півхвилини визначити кількість алкоголю, що знаходиться в організмі. Як тільки в прилад по спеціальній трубці надходить потік повітря, який видихнув чоловік, він відразу ж починає аналізувати і зчитувати ці дані і видає потрібний результат. Він висвічується на дисплеї в тих одиницях виміру, які попередньо були обрані людиною. І вже виходячи з побачених цифр, можна буде приймати рішення з приводу подальшого керування автомобілем.

Портативний алкотестер StopAlco
Користуватися алкотестером StopAlco дуже просто. З ним впорається будь-який чоловік або жінка, не маючи раніше досвіду щодо такого пристосування. Спочатку прилад необхідно включити і дати йому кілька секунд, щоб активізувався автоматичний сенсор. Коли він буде готовий до використання, то сповістить про це певним звуковим сигналом. Почувши його, людина повинна подути в повітрозабірник. Після цього потрібно почекати кілька секунд і подивитися висвітлений на сенсорі кількісний результат. Якщо він покаже, що в крові людини було виявлено більше, ніж 0,5 проміле алкоголю, то такий тестер знову подасть звуковий сигнал, але вже сповіщає про небезпеку і сп’янінні організму. І в цьому випадку слід двічі подумати, перш ніж в такому стані сідати в машину в якості водія. Моделі алкотестерів YASHA.

Посилання.
http://alkotest.sales24.com.ua
https://hb-shop.zakupka.com/p/181039530-portativnyy-alkotester-stopalco/
 • Валентин

  В наших реалiях алкотестер – незамінний пристрій в автомобілі. Пам’ятаю, коли знайомому поліція намагалася приписати алкогольне сп’яніння, йому тоді дуже домоміг такий пристрій. Тому раджу всім мати в авто алкотестер.