Правила обгону Порада водію


Правила обгону автотранспорта на трасі

Ви можете впевнено сказати самому собі, що знаєте правила обгону автомобіля на трасі? Я в ні якому разі не сумніваюся в Вашому професіоналізмі. Сам багато проводжу часу за кермом, також як і Ви роблю помилки. Маю таки риси як азарт, але здравого глузду напевно більше. Тому і звертаюся до Вас, щоб разом пригадали основні правила безпеки руху.

Правила обгону
Зараз настала пора відпусток, багато хто з водіїв подорожує країною, а ще й можливість з’явилася поїхати в Європу. За кермом хорошого автомобіля завжди хочеться натиснути на «газ». Рідко коли водій, опинившись на більш-менш нормальній дорозі, упустить таку можливість. Коли дорога відносно вільна, то з’являється спокуса рухатися швидше. Це бажання природне, тим більше, якщо швидкість вашого автомобіля не суперечить правилам ПДД на даній ділянці дороги. Але, незважаючи на відсутність будь-яких обмежень, які стримують нас в городі, в першу чергу повинен переважати здоровий глузд.

Потрібно розуміти, чим вище швидкість автомобіля, тим реакція водія сповільнюється, секунди перетворюються в сотні метрів, менше часу і можливості для прийняття правильного рішення. Тому автомобіль слід вести з такою швидкістю, яка дозволить безпечно зробити маневр. В кожному конкретному випадку ця швидкість буде мати своє значення. Як діяти в певній ситуації, водій приймає рішення на підставі того, що він бачить на дорозі.

Правила обгону – порада водію від автоінструктора

Яким би досвідченим не був водій, всі питання безпеки руху, по суті, зводяться до спостереження за дорогою і прийнятті адекватних заходів відповідно до отриманої інформації. Всякі несподівані для водія ситуації, є наслідком того, що він щось не врахував або не передбачив на своєму шляху. Особливо небезпечним для життя є порушення правил обгону по трасі. Рекомендую Вам переглянути відео від інструктора Міхаїла. Відео, де він робить поради водію що до обгону на автостраді, зроблено якісно та доступно навіть для новачків руху.

Сам передивляючись ролік, ловив себе на думці, що на деякі правила обгону, останнім часом просто не став звертати належної уваги. Напевно став вважати себе самовпевненним водієм, та став забувати, що я проста смертна людина і дома чекають близькі та знайомі. Будьте уважні за кермом, бережіть себе і оточуючих.

Перевір свої знання ПДД онлайн.

Читайте также

Секреты вождения в горной местности