Прокачуємо гальма автомобіля Ланос

Прокачуємо гальма автомобіля Ланос, порядок дій

Прокачуємо гальма для видалення повітря з гідроприводу після його розгерметизації при заміні головного циліндра, робочих циліндрів гальмівних механізмів коліс, шлангів, трубок, а також в разі заміни робочої рідини або коли педаль гальма стає м’якою.
Повітря із системи видаляємо при непрацюючому двигуні спочатку з одного контуру, а потім з іншого в наступній послідовності:

  • гальмівний механізм правого заднього колеса
  • гальмівний механізм лівого переднього колеса
  • гальмівний механізм лівого заднього колеса
  • гальмівний механізм правого переднього колеса

При попаданні повітря в один з контурів досить прокачати лише цей контур, а не весь гідропривід.

Перед прокачуванням перевіряємо  робочий рівень у бачку гідроприводу гальмівної системи і зчеплення. При необхідності доливаємо. Прокачуємо гальма з помічником (в разі відсутності можливо прокачати самому).


Прокачуємо гальма – порядок дій

Очищаємо від бруду штуцер прокачування гальмівного механізму правого заднього колеса …

Прокачуємо гальма
… І знімаємо з нього захисний ковпачок.
Прокачуємо гальма
Накидним ключем на « 9» послаблюємо затяжку штуцера прокачування.
Надягаємо на штуцер шланг, а інший його кінець занурюємо в ємність, яка частково заповнена робочою рідиною.
Помічник енергійно натискає педаль гальма до упору 4-5 разів і тримає її.

Прокачуємо гальма

Ключем на « 9» відвертаємо штуцер прокачування на 1/1-3/4 обороту.
При цьому зі шланга буде витікати рідина з бульбашками повітря, а педаль гальма слід дотискати до упору. Як тільки рідина перестане витікати зі шланга, затягуємо штуцер, і тільки після цього помічник може відпустити педаль. Повторюємо прокачування доки, поки зі шланга не перестануть з’являтися бульбашки повітря. Знімаємо шланг, насухо витираємо штуцер прокачування і одягаємо на нього захисний ковпачок.
Прокачуємо гальма
Знімаємо захисний ковпачок з штуцера прокачування гальмівного механізму лівого переднього колеса. Прокачуємо гальма, як описано вище …
Прокачуємо гальма
… Гальмівний механізм лівого переднього колеса, відвертаємо штуцер прокачування ключем «на 10».
Аналогічно прокачуємо гальма іншого контуру. При прокачуванні потрібно стежити за рівнем рідини в бачку і при необхідності доливати рідину. Якщо при натисненні педалі гальма, відчувається її «м’якість» і збільшений хід, значить, в системі залишилося повітря. В цьому випадку повторюємо прокачування до тих пір, поки педаль не стане «жорсткої» Якщо повітря не вдається видалити, перевіряємо герметичність з’єднань, трубопроводів, шлангів, головного і робочих циліндрів. З’єднання що підтікають підтягуємо, несправні головний і робочі циліндри замінюємо.Оставьте комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *