Підсвічування дисків автомобіля 1 комментарий

Підсвічування дисків автомобіля – світловий тюнінг

Підсвічування дисків – дуже популярний об’єкт тюнінгу у автовласників. Хтось обмежується фарбуванням, а хтось іде далі і замислюється про підсвічування колісних дисків. Тим більше, що зробити підсвічування колісних дисків своїми руками не так вже й складно. Світловий тюнінг – це один з найбільш нескладних і захоплюючих способів надати своєму автомобілю незвичайний вид. Це досить поширене мистецтво, яке дозволяє надати будь-якій машині родзинку і змусити сяяти неоновими кольорами днище, решітки радіатора і навіть колеса. Підсвічування дисків, як спосіб світлового тюнінга, завжди виглядає дуже неординарно і привертає погляди, зачаровують контрастні колеса машин що світяться в різноманітних кольорах.

Підсвічування дисків автомобіля

Найчастіше для підсвічування використовуються світлодіодні стрічки, так як вони прості і зручні при монтажі. Можна купити чотири окремі світлодіодні трубки або готовий комплект для тюнінга дисків, який продається в автомагазинах. Крім того, для виконання робіт знадобиться проводка, гофровані трубки під неї, стяжки, дріт, герметик або полімерний клей.


Підсвічування дисків – послідовність дій

Світлодіодна Led стрічка монтується на край кожуха за допомогою виконаних отворів – свердлити їх потрібно на відстані 5-7 сантиметрів один від одного. Кріплення виконується спеціальними пластиковими хомутами. Сяючі смуги можуть мати і самокліюче покриття із зворотного боку. У такому випадку потрібно знежирити поверхню кожуха і акуратно приклеїти стрічку на нього.

  • Піддомкратити автомобіль, зняти колесо.
  • Ретельно прочистити і знежирити кожух гальмівного диска.
  • “Намотати” і закріпити світлодіодну стрічку поверх кохужа гальмівного диска.

Підсвічування дисків автомобіля

Зверніть увагу, що кількість світлодіодів має бути кратно трьом. Оскільки така стрічка є простими секціями зі світлодіодами, різати її можна тільки між секціями, які включають світлодіоди по три штуки. Вони найчастіше вже розмічені на стрічці. Не ріжте секцію, інакше вона не буде світитися.

  • Для підключення стрічки до машини потрібно використовувати паяльник, скручування неприпустимі. Можна також для цього використовувати спеціалізований коннектор, він дозволить відмовитися від паяльника, але може не дати достатньої щільності контакту.
    Стрічка дуже чутлива до перегинів, мінімальний радіус вигину 8 сантиметрів.
  • Краї зрізаної стрічки обробити герметиком або полімерним клеєм.
  • До світлодіодний стрічці кріпиться провід, усі з’єднання ізолюються.
  • Проведення проводів поміщаються в гофровану трубку.
  • Ті ж процедури робляться з усіма іншими колесами.

Варіантів підключення підсвічування може бути кілька. Можна підвести кожен провід до окремого стабілізатора, а потім заживити від акумулятора. Альтернативний варіант – можна провести харчування від фар, прикурювача або інших приладів.

Останнім часом набирає популярність ще один різновид підсвічування дисків – бездротове підсвічування колісних дисків. Її перевага в тому, що вона не потребує підключення, а харчується від сонячних батарей. Бездротове підсвічування дисків включається тільки в темний час доби і тільки при русі автомобіля.

приколи