Рейтинг вінілових плівок для тюнінгу авто.

Рейтинг вінілових плівок для тюнінгу авто – ЗM Scotchprint 1080, Арлон, Hexis…

Рейтинг вінілових плівок для тюнінгу авто – які плівки вважаються найкращими тема статті. Сьогодні пропозицій що до обклеювання авто в плівкумаса. Тюнінгові компанії пропонують покрити авто карбоном, діамантовою крихтою, в камуфляж, глянцем або матовим покриттям, зрозуміло в вигляді вінілу.

Рейтинг вінілових плівок
Але ось чи плівки однаково корисні для авто, і що з ними відбувається з часом?
Відразу підкреслимо, що плівок на ринку так багато, що оцінити якість всіх з них не представляється можливим. Сьогодні знайти плівку для обклеювання авто можна не тільки в Україні, але і спокійно замовити її на інтернетсайтах і отримати заповітні рулони з будьякої точки світу та будьякого кольору та текстури. Тому увага лише плівкам які переважають в Україні.


Рейтинг вінілових плівок трійка лідерів

 1. Автомобільна плівка ЗM Scotchprint 1080
  Хороша плівки, легко клеїтися, товщина від 90 мікрон, термін служби від 10 років, добре демонтується не залишаючи на кузові клею! Головний мінусмаленька палітра кольорів.
 2. Автомобільна плівка Арлон
  Ця лита американська плівка завтовшки 100 мікрон. Термін служби від 10 років, легко клеїться, трохи важче знімається ніж ЗМ або Hexis, клею не залишає. Багато цікавих кольорів, майже не відрізнити від фарбування автомобіля.
 3. Автомобільна плівка Hexis
  Це французька плівка, товщиною від 80 мікрон, заявлений термін служби від 10 років! Плівка легко клеїться, легко демонтується не залишаючи на кузові клею. Дуже багато цікавих кольорів, відтінків і структурних видів плівки.

Рейтинг вінілових плівок середній рівень.

 1. Середній рівень плівок починається з KPMF
  Англійська плівка, товщиною 100 Мікрон. Термін служби плівки від 7 років, не дуже легко клеїться. При демонтажі може залишити частинки клею, але в порівнянні з першою трійкою високого класу, на думку, самих же майстрів, вона поступається.
 2. Автомобільна плівка Oracal
  Гарна плівка, легко клеїться, легко знімається! Термін служби від 6 років. З мінусівкоштує дорого і на рівень нижче, ніж перша трійка, так що вигідніше використовувати або плівки високого класу, або вже KPMF.

 

Рейтинг вінілових плівок так звані рекламні плівки, які клеять на автомобілі.

 1. Hexis Ecotac
  Це плівка для рекламної продукції. Термін служби плівки від 3 років, товщина 75 мікрон. Знімати плівку буде дуже важко, навіть через 3 місяці використання, на машині залишиться дуже багато клею.
 2. Oracal 641
  Дуже важко клеїться, тонка плівка, термін служби від 3 років! При демонтажі станеться дуже багато клею.

Плівки китайського або корейського походження
Легко клеяться завдяки каналам, тому з ними дуже люблять працювати багато фірм. До того ж ще й дуже недорогі, в порівнянні з брендовими.
Товщина плівки буває найрізноманітніша, в залежності від заводувиробника. Термін служби плівки від 2 роківце за умови, що плівку приклеювали за допомогою праймера. Через два роки вона може відшаровуватися від свого клею і здуватися на рівних місцях, при демонтажі весь кузов буде в клею плівки! Якщо клеїти без праймера, то термін служби плівки близько 3 місяців. Через 3 місяці плівка може злізти з країв сама по собі і почати здуватися на рівних поверхняхТому не рекомендуємо спокушатися на низьку ціну таких плівок. І не вірте обіцянкам майстріввони точно також через 3 місяці будуть розповідати, що винен хто завгодно, тільки не вони. Те що їм легше працювати зкитайцями” – це не повинно Вас цікавити.

Навіщо клеїти плівку?

Плівка (будьяка) дозволяє швидко і кардинально змінити стайлінг будьякого автомобіляце поза всяким сумнівом. Більш того, більшість плівок захистять лакофарбове покриття автомобіля, особливо в уразливих місцях. Тобто, в якості швидкої зміни іміджумайже ідеальне рішення. Але потрібно розуміти і наслідки.
Плівки рідко коли служать довше 34 років, лише дуже дорогі і якісні протримаються до 7 років. Вони дуже вимогливі до мийки, глянцеві або хромплівки ще й легко дряпаються. Плівки не люблять комах, “сліди” від птахів і перепади температур. А демонтаж плівокце ще та процедура. Справа в тому, що плівки різних виробників знімаються з авто порізному.
У гіршому випадку, на фарбі залишиться клей, який потрібно буде довго змивати і видаляти за пристойну оплату. У крайніх випадках може знятися навіть шар фарби або лаку. Тому перед наклеюванням обов’язково потрібно дізнатися: як знімається ця конкретна плівка. Про це, як правило, знають самі майстри.
І ще, плівка не гарантує захист від корозії, там де вже були вогнища корозії. Якщо якісну плівку поклеїти на чисту машину, то проблем не буде. А ось якщо під фарбою вже була іржа, то під плівкою вона буде «процвітати». Для глянцових плівок поверхня повинна бути ідеальною, якщо були подряпини, то їх слід зашпаклювати і готувати це місце, як перед фарбуванням.
Часто ті, хто вже провів поклейку плівки, з часом розчаровуються і радять добре подумати «новачків». Але якщо всі перераховані тяготи не лякають, то тепер потрібно дуже відповідально підійти до вибору самої плівки.