Ремонт приводу перемикання передач Lanos


Ремонт приводу перемикання передач на автомобілях Daewoo Nexia, Daewoo Lanos, Chevrolet Lanos

Ремонт приводу перемикання передач проводимо в випадку, коли збільшився вільний хід куліси передач, пропала чіткість перемикання, важко знайти задню передачу або з першого разу не виходить включити першу. В цій статті Ви зможете знайти рішення цієї проблеми.  Причиною погіршення перемикання передач в даних автомобілях, є  розбитий привід перемикання передач. Для ремонту необхідно придбати ремкомплект приводу перемикання передач. На авторинку або автомагазині, ремкомплект на привід перемикання передач для автомобілів Daewoo Nexia, Lanos , Chevrolet Lanos знайти не важко. Сам комплект, складається з тяги вибору передач і п’яти пластмасових втулок з гумовими кільцями. До цього комплекту, слід ще придбати окремо одну велику вісь приводу перемикання і дві маленькі з пружинними замками. Рекомендується проводити ремонт приводу перемикання передач паралельно із заміною штока і сальника механізму перемикання передач. Так в більшості випадків, вушко штока має досить велику вироботку, тому шток механізму перемикання передач краще  теж замінити.Ремонт приводу перемикання передач
Для того, щоб відремонтувати привід перемикання передач на автомобілях , Вам знадобляться: молоток, викрутка, пасатижі для знімання стопорних кілець, два свердла на 4 і 5, і торцевий ключ “на 12“.

Ремонт приводу перемикання передач

Порядок виконання робіт

Для ремонту необхідно зняти привід перемикання передач.

1. В моторному відсіку слід послабити затяжку болта на хомуті, що з’єднує вал перемикання передач і приводу.

2. Витягуємо пружинний фіксатор і витягуємо малу вісь, яка з’єднує шток перемикання передач з приводом.

3. Витягуємо вісь, яка з’єднує привід перемикання передач з кронштейном. Для цього вісь слід трохи провернути проти годинникової стрілки і, піддягаючи викруткою, витягнути її вгору.

Привід знятий. Можна приступати до ремонту приводу перемикання передач.

  1. По черзі міняємо втулки шарнірів приводу. Для цього пассатижами знімаємо стопорне кільце, і роз’єднуємо з’єднання. Знімаємо стару втулку і встановлюємо на шарнір нову.
  2. Міняємо пластиковий трикутник приводу (його заміна дуже важлива, так як він завжди значно вироблений)
  3. Міняємо втулки і гумки на самому важелі приводу.

Готовий виріб встановлюємо на автомобіль. Хомут з’єднання вала і приводу перемикання передач затягуємо після проведення регулювання приводу і куліси перемикання передач. Якщо все зроблено правильно, то додаткового регулювання вже не буде потрібно. Передачі будуть всі на місці, правда, куліса буде трохи тугою, але як показує практика, це не надовго, на перші 3-4 дні.

Кулиса Універсальна Короткоходна.

Ремонт приводу перемикання передач

В кулісі використовуються підшипники закритого типу, і капролоктанові проставки спеціальної форми. Ці проставки виключають будь-які шуми і вібрації, тим самим, забезпечують більш правильну роботу підшипників.
Тіло куліси виконано з більш товстого металу, що виключає будь-які деформації в процесі експлуатації, і має можливість регулювання шарнірів, що є великим плюсом в даному вузлі. Після установки ви отримуєте: точність, інформативне включення передач, вдвічі коротше хід ручки перемикання передач, задоволення від управління коробкою.

Придбати універсальну кулісу в Україні:

https://bigl.ua/t-Korotkohodnaya-kulisa-na-lanos

http://koreya.com.ua/p128624139-kulisa-lanos-korotkohodnaya.html