Розбирання вантажівок – як замовити деталь 3 комментария

Розбирання вантажівок відомих марок Чому інколи краще замовити потрібну запчастину через інтернет сервіс ?

Є підприємства, які проводять розбирання вантажівок на запчастини, та пропонують придбати водіям за доступними цінами якісні деталі. Для деяких водіїв вантажівка є основним способом заробітку. Як і всі автомобілі, вантажівки мають властивості з часом виходити зі свого звичайного робочого стану. Іноді ремонт певної деталі не дасть позитивного результату, тому необхідно провести її заміну. У таких випадках водії хочуть знайти місце, де швидко зможуть достати потрібну запчастину та відновити роботу вантажівки.
Виникає питання: де купити за сприйнятними цінами таку запчастину?
Багато хто звертається за допомогою в спеціалізовані магазини, замовляють в СТО, або через інтернет, наприклад разборка man. Дивлячись на сьогоднішні ціни, не всім водіям по кишені придбати нову запчастина. Тому і існує оптимальний спосіб покупки запчастини, наприклад, розбирання європейських вантажівок. Тут, можливо знайти підходящу запчастину для свого автомобіля.
Розбирання вантажівок

Перевага покупки через інтернет сервіс

Перевага такої покупки полягає в тому, що ціни значно нижче, ніж в інших точках продажу. Єдине, що деталь вже працювала на розібранній вантажівці. Даний фактор може когось збентежити, але вантажівки, які доставляють на розбірку, їздили на європейських дорогах, які в рази краще, ніж наші. Це означає, що і стан деталі досить гарний. Розбирання вантажівок проводять на наступні види запчастин: кузовні запчастини; деталі на ходову; запчастини на гальмівну систему, складові двигуна. Знайти доступну по ціні запчастину до вантажних автомобілів відомих марок MAN VOLVO SCANIA DAF IVECO MERSEDES BENZ.
Крім того, купуючи запчастини на розбиранні можна отримати ряд переваг:

 • На всі деталі надається гарантія.
 • Професійні співробітники компанії нададуть консультацію і підберуть потрібну запчастину.
 • Є можливість доставки в регіони України через Нова Пошта, Автолюкс, САТ, Міст Експрес, Інтайм, Делівері.
 • Постійним клієнтам можуть бути надані певні знижки.

Підведення підсумків

Інтерес до цього напрямку у транспортних організацій і СТО, які підтримують вантажоперевезення, обслуговування і ремонту автомобілів постійно зростає. Основна причина зрозуміла – більшість деталей для вантажних машин зберігають свій амортизаційний ресурс, навіть після багаторічної експлуатації. Тому розбирання вантажівок дозволяє забезпечити вашу спецтехніку якісними і надійними деталями, які здатні прослужити досить тривалий термін.

P.S. Матеріал підібран на прохання постійного читача Dima Alekseev. • Dima Alekseev

  Это интересный вариант покупки б/у запчасти. Если учесть тот вариант, что СТО покупает такие запчасти на разборках, делает наценку и продает водителям. Тогда лучше покупать прямо с разборок, а заказ через интернет-магазин упрощает получение нужной детали. Я так понял что есть много таких интернет сервисов, было бы неплохо создать список таких магазинов.

  • Zaikin Viktor

   Дима мы ценим Ваше мнение. Такой список постараемся составить и добавить к статье.

 • Ирина

  Муж часто берет детали для автомобиля на разборах. Там действительно можно найти вполне достойные варианты, и при этом по приемлемой цене. Ваш вариант про интернет-магазины слышу впервые. Действительно было бы не плохо иметь список таких сервисов, чтобы в случае необходимости быстро выбрать и заказать деталь.