Світлотюнінг – покращуємо зовнішність авто.


Світлотюнінг – це те, що набирає своєї популярності і допомагає робити автомобіль незвичайно, яскравим і красивим.

Світлотюнінг завершальний штрих ідеального зовнішнього вигляду авто і є ще одним елементом тюнінга автомобіля. Працюючи над зовнішнім виглядом свого автомобіля, кожен автовласник бажає привнести туди щось особливе. Щось таке, що відразу ж виділить машину серед безлічі інших, навіть у самому жвавому потоці. Для темного часу доби не можна уявити нічого більш ефективного, ніж встановити світлотюнінг. Ефектне підсвічування автомобіля зробить машину більш помітною і красивою і подарує власнику величезну кількість позитивних емоцій. Світлотюнінг можно встановити на днище авто по всьому периметру, можна встановити на колеса.

світлотюнінг

А що ж нам дає світлотюнінг авто?

У першу чергу це звичайно ефект. Адже машина, яка випромінює світло, не здатна не привернути уваги. Звичайно, непогано було б, щоб і сама машина була привабливою. Можна виділити якісь деталі машини.

Користуючись підсвічуванням не так вже й складно підсвітити радіатор, днище, диски, фари. Базова комплектація освітлення салону, рідко відповідає заданій планці, але це й не дивно. Тому якщо Ви виконаєте якісний світлотюнінг автомобіля власноруч, то, безсумнівно, зробите його, набагато привабливіше.

Чому світлотюнінг?

Та тому що це доступно і не затратно. За мінімальні гроші можна швидко надати машині індивідуальності та ексклюзивності, виділивши з натовпу. Застосувавши світлодіодні лампочки, автомобіль можна змінити до невпізнання і це можна зробити навіть самостійно. Але краще, звернутися до фахівців, адже вони з такою послугою стикаються часто і знають, що до чого.


Варіанти світлотюнінгу.

світлотюнінгсвітлотюнінгсвітлотюнінг

 • Неонові трубки. Неонові трубки видають гарне, яскраве, своєрідне світіння, яке не сплутаєш ні з яким іншим. Неонові трубки червоного і синього, зеленого кольору використовуються повсюдно в підсвічуванні ніг, багажника і інших елементів авто. Трубка складається з відкачаної скляної трубки, на кінцях у якої припаяні металеві елементи, названі електродами. У трубці знаходиться невелика кількість високо очищеного інертного газу. Електроди пов’язані з джерелом високої напруги. Коли подається струм на кінці електродів, трубка починає світитися рівномірним сталим світлом. Неонові трубки підключаються через інвертор який перетворює напругу авто на необхідну. Не варто переживати за ваш акумулятор -споживання напруги низьке .
 • Світлотюнінг для підсвічування ніг. Додамо підсвічування під торпедою – до ніг, яка при відкритті дверей повільно загоряється і при закритті – загасає В самих днищах дверей і в зовнішніх дзеркалах заднього виду теж можна додати порцію світла. Головне не переборщити. Внутрішні ручки відкривання дверей можна підсвітити слабким не дратівливим світлом. приладову панель, як і всі інші кнопки – за бажанням і у кольоровій гамі.
  Ковпачки на ніпель колеса. Принцип роботи заснований на датчику руху, тобто неонові ковпачки світять лише при русі, при зупинці світло гасне.
  Установка логотипу моделі авто у карту дверей.
  Графічний еквалайзер на заднє скло автомобіля
  Fantasma Owl – анімація на колесах автомобіля
 • Застосування люмінофорної фарби.

світлотюнінг

 

світлотюнінгсвітлотюнінг

Підсвічення днища автомобіля.

Коли дивишся на підсвічене днище автомобіля – здається, що він схожий на летючий по небу корабель, адже зникає відчуття контакту з землею. Безумовно, виглядає це красиво, але вдалий чи невдалий ефект безпосередньо залежить від обраного вами кольору. Найпростіший і 100% вдалий вибір – купити світлодіодну стрічку, яка підходить під колір кузова автомобіля.
Класичними в цьому випадку вважають зелений і блакитний колір – вони створюють ефект НЛО. Непогано виглядають вони і в поєднанні і по-окремо. А от у випадку, якщо ви вибираєте більше 2 кольорів для вашої підсвічування – автомобіль буде нагадувати дискотеку або новорічну ялинки.

Приклад встановки холодного неону.

 

Застусовуйте світлотюнінг -так як  Вам подобається. Ви можете реалізувати свої найсміливіші ідеї. Подивіться фото тих хто вже реалізував свої задуми і задоволений цим видом світлотюнінга.