Секрети полірування авто. Ділимося

Секрети полірування авто за допомогою машинки

Секрети полірування авто для підтримання зовнішнього вигляду транспортного засобу в хорошому стані. Поверхня кузова – це не рульовий механізм, самі по собі подряпини на якості пересування ніяк не позначаються. Але ось зіпсувати дороге лакофарбове покриття, справа нехитра. Тому стежити за кузовом і час від часу усувати його дефекти просто необхідно.

Нормальний період проведення процедури полірування для підтримки автомобіля в хорошому стані – один раз на півроку. Йдеться про підготовку машини до нового сезону, річному або зимовому. У холодну пору року вологість сильно збільшується, на дорозі з’являється бруд, сіль, що негативно позначається на лакофарбовому покритті. Літня сухість і високі температури, також, погано впливають на стан поверхні кузова і можуть сильно погіршити дрібні тріщини і подряпини. В статті розкриємо секрети полірування авто від фахівців.

Секрети полірування авто

Секрети полірування авто при проведенні полірування

При поліруванні слід пам’ятати про наступні аспекти:

 • Чистота ємності з водою – це першорядний момент. Справа в тому, що всього кілька піщинок, які випадково потрапили на коло машинки або поверхню, можуть зіпсувати результат роботи, подрапати ЛФП.
 • Змочування деталі водою – це необхідно в тих випадках, коли паста занадто швидко пересихає.
 • Очищення полірувального кола – її слід робити періодично, так як до нього налипають грудки пасти.
 • Нанесення пасти – не рекомендується намазувати її прямо на коло, краще наносити пасту на поверхню деталі.
 • Перегрів – це можливо тоді, коли одне і теж місце полірується занадто довго. Такий підхід призводить до надмірного нагрівання лаку (коло ніби починає грузнути в ньому) і навіть до його «зривання».
 • Розводи – вони трапляються, якщо працівник тримає полірувальну машинку під кутом і коло не лягає на поверхню всією площею.
 • Ритм – не рекомендується відразу включати машинку на максимальній швидкості. Нанесену на деталь пасту необхідно спочатку рівномірно розтерти по поверхні на малих обертах, і лише потім поступово їх підвищувати.
 • Різні пасти – якщо потрібно перейти від пасти з великим зерном до пасти з більш дрібним, потрібно з усією ретельністю очистити поверхню деталей. Коло краще змінити, але якщо такої можливості немає, то можна залишити і колишній, але за умови його промивання в чистій воді.
 • Інтенсивність роботи машинки – не рекомендується виставляти на ній швидкість понад 2500 оборотів в хвилину – це загрожує перегрівом покриття на деталі. Регулювати ж частоту найзручніше на машинках з дисковими регуляторами.
 • Вибір кіл – вони можуть бути твердими (використовуються для стирання шагрені і видалення подряпин від наждачного паперу), а також середньої щільності і м’які (надають покриттю більший блиск). Є у продажу і рельєфні вироби, які теж орієнтовані на наведення лоску.
 • Фінішна паста – після полірування на поверхню необхідно нанести або спеціальну захисну пасту, або обробити лакове покриття рідким воском.
Секрети полірування авто