Система опалення Chevrolet lanos – доопрацювання.


Система опалення Chevrolet lanos – ще один спосіб доопрацювання.

Система опалення Chevrolet Lanos проблема з якою не перший рік зустрічаються власники авто і добре знайомі з його недоліками. Дане доопрацювання не є моїм винаходом, я лише показую Вам матеріал який знайшов в інтернеті. Матеріал викладено для ознайомлювальних цілей, можливо багато хто з Вас – умільці зможуть призвести поліпшене доопрацювання використовуючи матеріал цієї статті.

Треба сказати, що така проблема існує у багатьох власників Daewoo, а значить виробники не хочуть вирішувати дану проблему, але ж хочеться, щоб в салоні було тепло! Слабка робота грубки ні для кого не є чимось новим. Причина, в основному, таїться в тому, що система опалення Chevrolet Lanos сконструйованa для країн з більш м’яким кліматом. Та й чого можна чекати від радіатора товщиною 28 мм? До порівняння жігульовській має товщину 85 мм.


Система опалення Шевролє Ланос – плюси та мінуси.

Система опалення Chevrolet Lanos не використовує краник що перекриває подачу на радіатор грубки. Тому радіатор грубки завжди гарячий, а подача теплого повітря в салон регулюється заслінкою. Закрив її і вуличне повітря йде повз радіатора, відкрив – і він йде через радіатор.
Плюси такої конструкції:

  •  При відкритті заслінки в салон тут же починає надходити прогріте повітря і не потрібно чекати поки прогріється радіатор грубки.
  • З системи видалений ненадійний кран, який досить часто виходить з ладу і починає підтікати.

Мінуси:

  •  За наявності між деталями короба грубки щілин або якщо нещільно закривається заслінка (а в коробі вентиляції Ланоса і те й інше спостерігається дуже і дуже часто), тепле повітря проходить в салон навіть влітку. Через це влітку погіршується охолодження салону кондиціонером, а в дощову погоду різко посилюється запотівання лобового скла. Взимку ж частина холодного повітря потрапляє в салон повз радіатора опалення, через що не прогрівається салон.

Якщо хтось сподівається замінити стоковий радіатор грубки на більш потужний, то не спокушайтеся – жоден радіатор товщі стокового не вмістити. Поставити, напевно, хтось дуже рукатий і зможе, але для цього доведеться знявши панель, зняти повністю короба вентиляції, що без розгерметизації системи кондиціонера неможливо. А потім ще й переробити внутрішній устрій коробів грубки. Практично доведеться робити все заново.

Вирішуємо проблему.

В інтернеті багато варіантів, як зробити грубку Ланоса гріючої, але якщо людина не дуже добре підкована в технічному плані, то взяти з цієї інформації щось корисне буде важкувато. Я вам пропоную простий і дієвий спосіб, який знайшов в інтернеті.

Система опалення Chevrolet Lanos

Спершу нам потрібно буде гарненько проклеїти заслінки, що регулюють температуру. Після цього доведеться доопрацювати кріплення радіатора грубки. Потім міняємо штатний термостат на більш “гарячий”, плюс ще встановлюємо виносний термостат. Міняємо місцями шланг обратки розширювального бачка і шланг радіатора грубки.

Система опалення Chevrolet Lanos
Інсталюємо в обратку обігріву дросельної заслінки жиклер. Потім треба буде утеплити моторний відсік та салон. Промиваємо всю систему охолодження, включаючи і радіатор грубки і ставимо електричну помпу від Газелі. Якщо ви все це зробите, то в салоні Ланоса буде значно тепліше. І приступати до роботи потрібно влітку, щоб вже взимку не мучитися від холоду.

Система опалення Chevrolet Lanos
Насправді Ланос не пристосований для температурного режиму в умовах суворої зими, просто потрібно буде ще прикласти руки до його модернізації і тоді проблем точно не буде.