Скриплять гальмівні колодки


Скриплять гальмівні колодки автомобіля Яки можуть бути причини

Зазвичай, коли скриплять гальмівні колодки, більшість водіїв починають грішити на якість або стан гальмівних колодок, але це не завжди так, досить часто причиною можуть стати навіть якісні нові колодки. Давайте подивимось яки найпоширеніші причини приводять до такого стану.

1: Волога і бруд. Досить часто причиною скрипу гальм стає забруднення яке потрапляє на колодки або гальмівний диск. Це може стати причиною появи неприємного звуку, який часто може з’являтися і зникати сам собою, наприклад, після хорошої мийки автомобіля. Слід також відзначити той факт, що волога і бруд можуть не тільки викликати появу скрипу гальм, а й стати причиною ДТП. Волога знижує ефективність гальмування, в наслідок чого гальмівний шлях може бути довшим, ніж зазвичай.

Примітка: для того щоб перемогти вологу, досить кілька разів натиснути на педаль гальма, від нагрівання гальмівний диск і колодки підсохнуть і гальмування знову стане ефективним.

2: Нові або неякісні гальмівні колодки. Нерідко причиною свисту стають самі колодки. Після установки нових колодок протягом деякого часу, поки колодки притираються до диска можливі поскрипування і свист. Це вважається нормою і як правило, проходить саме. Однак трапляються ситуації, коли скрип гальм не зникає навіть після кількох днів або тижнів, в такому випадку проблема може полягати в неякісних колодках, або в несумісності матеріалу колодок і гальмівного диска. Нерідко трапляється так, що в складі колодок міститься матеріал, який несумісний з матеріалом диска. Простіше кажучи, матеріал колодок може бути твердіше, ніж матеріал дисків в результаті на поверхні диска або колодки виникає тонкий шар стружки (від колодки або диска в залежності від того, що буде м’якше), який і стає причиною жахливого свисту.скриплять гальмівні колодки

Гальмівні колодки скриплять? – зробити ретельний огляд гальмівної системи

3: ​​Гальмівний диск. Якщо ви впевнені, що колодки якісні, швидше за все проблема буде полягати в гальмівному диску. Ймовірно, на диску утворився механічний дефект, вироблення, на яку не звернули увагу ті, хто виконував заміну гальмівних колодок.

4: Спеціальний шар що сигналізує. Деякі виробники гальмівних колодок, спеціально застосовують у виробництві спеціальний шар який складається з спеціальної речовини. При контакті з ним виникає неприємний металевий скрип гальм. Це було придумано з метою безпеки. Справа в тому, що більшість водіїв ігнорують правила періодичності заміни гальмівних колодок. Деякі хочуть заощадити, іншим просто лінь це робити і в підсумку всі забувають про безпеку. Результатом такої економії може стати аварійна ситуація. Саме тому був придуманий такий своєрідний спосіб оповіщення водія про необхідність заміни гальмівних колодок.

Поради водію – в разі якщо при натисканні на педаль гальма ви постійного чуєте скрип гальмівних колодок і це вже триває не один тиждень рекомендую вам зробити ретельний огляд гальмівної системи, або звернутися за допомогою до фахівців. Можливо колодки або гальмівний диск вимагають заміни.