Спрей для електропроводки авто

Спрей для електропроводки автомобіля – загальний огляд

Спрей для електропроводки – як підібрати спрей, загальна характеристика, призначення все це обговоримо в статті. Трохи нижче ми проведемо невеликий короткий огляд автомобільної хімії. Ми розглянемо деякі гідні аерозольні засоби по догляду за електропроводкою і електроустаткуванням автомобіля. В наш час, коли кількість різноманітних засобів автохімії не тільки надихає, але і викликає почуття деякої розгубленості навіть у досвідчених автомобілістів. При всьому цьому, асортимент автохімії росте, як на дріжджах, і в геометричній прогресії. Виникають все нові і нові можливості прискорення і полегшення ремонтного процесу без залучення професійних фахівців. Засоби автохімії цілком логічно розподіляються за своїми ознаками на дві групи: брендові препарати і маловідомі засоби. Причому поділ тут відбувається не по популярності конкретної марки виробника автохімії, а за призначенням самих препаратів.
Спрей для електропроводки

Спрей для електропроводки має відповідати слідуючим вимогам

Спрей для електропроводки повинен мати в своєму складі засоби яки відмінно витісняють вологу (наприклад, синтетичні масла), а також деякі додаткові компоненти, що сприяють очищенню і захисту матеріалів електроконтактів від окислення, що забезпечують добру сумісність з еластомірними і полімерними матеріалами.

Спреї для догляду за електропроводкою виконують такі основні функції:

  • Очищають контакти від забруднень.
  • Захищають від корозії.
  • Володіють вологозахисної дією.
  • Проникають в оксидні і сульфідні відкладення.
  • Знижують опір контактів.
  • Не містять силіконів.

Використання спреїв для електропроводки допоможе Вам захистити контакти електричного обладнання автомобіля від корозії, а також продовжити його експлуатаційний термін і підвищити надійність системи.


Спрей для електропроводки  LIQUI MOLY, PERMATEXHI GEAR HG5507NANOPROTECHVMD68

Спрей для електропроводкиЗасіб LIQUI MOLY Electronic-Spray призначається для догляду та технічного обслуговування всіх електричних контактів, штекерних і клемних з’єднань, ламп і запобіжників, розподільних пристроїв і перервників, перемикачів, полюсів акумулятора, генераторів, стартерів. Це препарат вузького функціонального призначення, і спрямований він на обробку електронних пристроїв транспортного засобу. Надає оптимальний захист від вологи, окислення, проникнення води, іскріння і електричних втрат для всіх типів проводів і електричних з’єднань. Він має добрі змащувальні властивості. Незамінна річ для власників вітчизняних машин, у яких особливо гостро стоїть проблема в окисленні контактів.

Спрей для електропроводкиPERMATEX Electrical Contact Cleaner – призначений для видалення з поверхонь, чутливих до зовнішніх впливів, електричних / електроних схем слідів мастила, масла, флюсу та інших забруднень. Також використовується для чищення різного роду механізмів, інструментів і приладів, які приводяться в дію електродвигунами. Чудово підходить для обробки вимикачів, контактів, реле, електродатчиків і електродвигунів. Є профілактичним засобом, що забезпечує правильну і безперервну роботу електросистем силового агрегату.

Спрей для електропроводкиHI-GEAR HG5507 – захист високовольтної частини запалювання. Засіб, миттєво витісняє вологу з мікроскопічних тріщин високовольтних проводів, кришки, котушки запалювання і ротора. Запобігає витоку високовольтної напруги, яка призводить до перебоїв у роботі силової установки. Утворює стійку захисну плівку. Рекомендовано використовувати для продовження експлуатаційного терміну високовольтних проводів і підвищення надійності транспортного засобу. Успішно застосовується професійними автомеханіками під час проведення техогляду, зокрема, при усуненні несправностей, які пов’язані з витоком високовольтної напруги.

Спрей для електропроводкиVMD68 – водовідштовхувальний спрей для захисту електрообладнання. Відновлює функціональність електричних двигунів і котушок, термінал блоків, панелей, кришок, батарей, які потрапляють під вплив вологи.

Спрей для електропроводкиNANOPROTECH – вологозахисний спрей, захищає електричне обладнання, електропроводку та з’єднання від впливів вологи, в тому числі дощу, морської води, солі, конденсату, що осідає при температурних коливаннях. Без особливих зусиль справляється з видаленням нальоту, окислення і нагару. Надає захист електричного обладнання від статичної електрики. Відновлює нормальне функціонування електрообладнання, яке вже постраждало від вологи. Збільшує тривалість безвідмовного функціонування електричних приладів, проводів і іншого електроустаткування. Зберігає свої властивості, а отже забезпечує безперебійну роботу автомобіля при будь-яких погодних умовах.

NANOPROTECH жидкая изоляция, смазка для автомобиля from VIktor Zaikin on Vimeo.