Стиль аерографії – три напрямка


Стиль аерографії – три напрямка Аерографія що світиться, псевдо аерографія, об’ємна аерографія

Перший стиль аерографії – це аерографія що світиться. Це мистецтво розфарбовування і малювання люмінесцентною фарбою або лаком що світиться в темряві, використовуючи аерограф. За допомогою такої фарби з насиченим кольором створюють дивовижну за своєю красою композицію. Якщо у художника достатньо досвіду він може створити подвійний ефект даної аерографії, яка в день дозволить побачити цікавий малюнок, а ось в темряві це вже буде зовсім інша картина, вишукана і неповторна. Робота над цією аерографією дуже складна і відповідальна, відповідно й дорога. Але на сьогоднішній час вона користується величезною популярністю, адже справжніх цінителів ціною не налякаєш.Стиль аерографії

Псевдо аерографія – це другий за рахунком стиль аерографії. Для роботи використовується не фарба, а вінілова плівка, що в майбутньому дозволяє без шкоди лакофарбового покриття видалити її. Також вініл захищає від подряпин, вигоряння фарби, відколів, давши чітко підкреслити індивідуальний стиль автомобіля. Досвідчені фахівці з вінілу допоможуть оформити дану аерографію для будь-якої машини, не враховуючи його вік і марку. Перед нанесенням самого малюнка, вони ретельно очистять кузов автомобіля від сторонніх речей. Це дозволить малюнку бути «живим» і «рухомим». А дизайнерам під силу зобразити на плівці навіть найскладніші, картинки, що вимагають уваги. Плюс даного стилю в тому, що він практично візуально не відрізняється від інших стилів, так як видно сам малюнок, а не плівку, також це обійдеться набагато дешевше.

Об’ємна аерографія є третім стилем. Це логічне продовження традиційної орфографії. Для її створення використовується не тільки розпис, а й ефектне тривимірне рельєфне зображення. За допомогою даного стилю можна допрацьовувати невеликі поверхні деталями обробки, які виконані з склотканини або з легкого, об’ємного пластика. Також він дозволяє встановлювати додаткові дзеркала і ліхтарі.

Якщо ви не маєте малюнка, який би хотіли зробити, можете вибрати його з каталогів художника. До уваги зазначу що виконання оригінальної картинки може зайняти тривалий час, але результат вас пріємно порадує однозначно.