Сухий туман – дезинфекція салону 3 комментария

Сухий туман – інноваційний метод усунення запахів в салоні автомобіля

Сухий туман це новий, я б навіть сказав інноваційний метод усунення запахів в салоні автомобіля. До речі можна застосовувати і не в авто, а скажімо в будинках або квартирах. Прибирає всюди однаково. Назва «сухий туман» походить від виду дії  розпорошення речовини, вся справа в тому, що він реально схожий на туман або навіть на білий – густий дим! Хімії тут практично немає, я не кажу зовсім, але вона знаходиться на мінімальному рівні. Цей туман абсолютно нешкідливий для людини, тварин і рослин та іншої живності. Сміливо розпилюємо і вже через пару годин можна користуватися автомобілем.

Сухий туман

Для дезинфекції Вам знадобитися спеціальний пристрій і власне сама рідина «сухий туман». Пристрій, відомий як «електроджін», нагріває рідину всередині спеціального сопла до 500 градусів, через що вона перетворюється буквально на пару! Під впливом температури, утворюються «дрібні» кристалики. Для порівняння вони в кілька десятків разів дрібніше, ніж частинки пилу. Ці кристали проникають в усі пори, щілини приховані порожнини і т.д.  Вони реально усувають погані запахи, а також надають пріємний аромат який закладений в пристрої. Вистачає буквально пари годин і поганий запах реально усунеться з салону авто.


Сухий туман – як обробити автомобіль та які запахи усуває?

  • Для початку потрібно прибрати, вимити авто, усунути всі елементи неприємного запаху.
  • Готуємо обладнання і вибираємо потрібний аромат.
  • Починаємо обробляти автомобіль, для цього відкриваємо кожні двері і приблизно 10 – 20 секунд розпорошуємо «сухий туман» в авто. Після закриваємо їх.
  • В останню відкриту двері, потрібно розпорошити туман вгору салона, щоб він його заповнив.
  • Після закриваємо двері і чекаємо, поки туман осяде. Займає приблизно 30 – 40 хвилин.
  • Потім просто виганяємо авто на відкриту місцевість і провітрюємо салон. Поганий запах піде, а новий почне працювати.
  • Власне це все, ось така проста обробка.

Сухий туман

Які запахи може усунути?

ТАК практично всі, тут немає якогось обмеження, адже на молекулярному рівні йде блокування (усунення) поганих запахів.

Може усунути запахи тютюну. Хоча це вважається досить сильний запах.
Запахи протухлих фруктів.
Протухлих м’ясних частин, а також риби.
Запахи тварин, кішок, собак і т.д.
Окремо хочеться торкнутися що до запаху нового автомобіля. Для деяких власників це неприємний запах і вони від нього намагаються позбутися. Чекати поки вивітриться пластик, досить довго, тому тут також застосовується – «сухий туман», він блокує випаровування від пластикових частин або шкіри, і приносить той аромат, який ви вибрали.

Ще раз хочу підкреслити – це не ароматизатор, який перекриває запахи і після вони знову проявляються, він реально усуває (замикає) неприємний «сморід» з авто.

Сухий туман – спеціалізоване обладнання Electro-Gen MINI (Thermo-Fogger)

Устаткування Electrogen mini виробляється американською компанією ProRestore Products і вже на протязі багатьох років є лідером на ринку послуг з видалення неприємних запахів і ароматизації салонів автомобілів і приміщень різного типу. Має нескладну конструкцію, в якій використані авторські американські розробки для створення оптимальних фізичних умов для генерації сухого туману.

Сухий туман

Послуга сухий туман має величезний потенціал розвитку і цікава як клієнтам послуги, так і бізнесменам, які її пропонують. Як бізнес-ідеї послуга вигідно вирізняється величезним показником рентабельності (500-800%).
сухий пар