Захисна сітка на радіатор автомобіля

Захисна сітка на радіатор – елемент тюнингу і дизайну

На сьогоднішній день простим та популярним методом зміни авто, є захисна сітка на радіатор. Ще одна можливість водію додати кілька пунктів-опцій по тюнингу, яких йому не вистачає в своїй машині. Адже реконструкція бампера, фар і інших елементів екстер’єру автомобіля, не вимагає великих витрат.

Даний вид модернізації зовнішнього вигляду, досить просто встановлюється своїми руками без спеціальних знань і дорого обладнання. Що ж, ми теж можемо трохи попрактикуватися в зовнішньому дізайні автомобіля.

сітка на радіаторДля чого ставити сітку на радіаторну решітку?

У переважній більшості радіатор системи охолодження двигуна встановлений спереду, де його інтенсивно обдуває зустрічний потік повітря. Але, крім повітря, в теплообмінник неминуче потрапляють різноманітні сторонні предмети. Тут можна зустріти все: бруд, ожеледь, снігові завали, калюжі, ями, щебінь. Якщо ж розвивати нашу думку, то дороги можуть зустріти нашу машину камінням що летять на кузов, фари, бампер і безпосередньо на сам радіатор.

Також негативний вплив на радіатор додають комахи різних розмірів, тополиний пух і листя, дорожній пил, дрібний пісок і бруд що впливає не тільки на радіатор а й систему кондиціонювання авто. Це в підсумку позначиться не тільки на зовнішньому вигляді, але і на терміні експлуатації машини. До вирішення такої проблеми необхідно підходити комплексно встановити захист радіатора та кондиціонера.

Матеріали для створення оригінальної захисту

Найбільш популярним матеріалом є:

Алюмінієві або сталі решітки.
Пластикові або карбон – сітки.

Алюмінієві сітки, мають хороші захисні властивості і довгий термін експлуатації.
Захист зі сталі, більш доступний і дешевий. Сталева решітка, покрита хромом, буде виглядати досить колоритно.
Найбільш дешевим і популярним матеріалом для виготовлення решітки радіатора, є пластик. Сітка на радіатор, виготовлена з пластику, може мати привабливий зовнішній вигляд, при добротному виконанні. Як правило, даний матеріал використовується для створення оригінальних і унікальних решіток. Пластик легко піддається впливу і приймає необхідну форму. При цьому пластикова сітка на радіатор досить міцна і може служити довгий час.
Більш дорогим матеріалом захисту радіатора є карбон. Як правило, даний матеріал встановлюють на спортивні автомобілі. Адже він ідеально підходить для захисту радіатора, завдяки гарній витривалості і невеликій вазі.

Купити сітку на решітку радіатора або зробити самому

Найбільш простим і перевіреним, є покупка нової сітки захисту в спеціалізованому магазині. Фактично це готове і зручне для застосування виріб. Важливо і те, що встановити таку захисну сітку можна за кілька хвилин, за допомогою кріплення ”болт-гайка”. У підсумку, переваги заводських варіантів очевидні. Це приємний вигляд, функціональність, надійне кріплення сітки на машині, оперативність зняття і установки.

Тут ми не дарма згадали і про зняття. Адже таку сітку можна не тільки швидко поставити, але і зняти. У підсумку, знявши сітку, ви отримаєте, хоча і мінімальний, але все-таки доступ до радіатора. А значить, зможете провести його ревізію або очищення від комах, пуху, дрібного сміття. Але така сітка на радіатор не завжди відповідає потребам автолюбителя. Як правило, заводські решітки мають непримітний зовнішній вигляд і створені для виконання основної захисної функції.

Для більшої оригінальності, можна зробити захист радіатора своїми руками. Якщо ж, ви всерйоз задумалися змінити вигляд вашого автомобіля, то найбільш дієвим методом буде – створення решітки своїми руками. Вирізати сітку в розмір не проблема, але закріпити її це вже привід над тим, щоб задуматися. Особливо якщо вам необхідно забезпечити акуратний вигляд.

Підбиваючи підсумок можна резюмувати – Сітка на радіатор річ потрібна і корисна. А функціональність такого виробу буде на висоті.

Сітка на  радіатор автомобіля – купити