Тестер для перевірки ГУР автомобіля


Тестер для перевірки ГУР – MSG MS610

Тестер для перевірки ГУРMSG MS610 допомагає якісно і швидко перевірити працездатність елементів гідросистеми рульового управління. Тестер незамінний в кожному автосервісі, в якому пропонуються послуги з технічного обслуговування гідравлічної системи рульового управління. Враховуючи ціну за пристрий, а це приблизно 300$, його можно придбати для ведення малого бізнесу.
При підозрі поломки насоса ГУР не варто поспішати з його заміною, тому що може існувати маса причин для заміни інших агрегатів або чищення системи. Уявна несправність насоса може відпасти, скажімо, в разі установки коліс збільшеного розміру з дисками більшого радіусу на низькопрофільної гуми або при неправильній установці кутів розвалу в поєднанні з низьким тиском в шинах. Щоб уникнути можливої ​​заміни справного агрегату, можна придбати відносно недорогий тестер для ГУР, який дозволяє перевірити параметри його роботи в наближених до реальних умовах.

Тестер для перевірки ГУРНе варто братися за ремонт насоса або довіряти його станціям, які не оснащені спеціальним обладнанням для ремонту гідропідсилювача рульового управління. Це обумовлено складністю конструкції і точністю складання, необхідністю роботи в умовах високого тиску (дуже точні допуски і найвища чистота обробки).

Отже  такий тестер буде в нагоді в кожному автосервісі, в якому пропонуються послуги з технічного обслуговування гідравлічної системи рульового управління.

У комплект MSG MS610 поставки входять:

  • Тестер.
  • Два рукави високого тиску.
  • Два перехідника для рукавів високого тиску з роз’ємами, які підходять для більшості автомобілів
  •  Підвісний гачок

Тестер для перевірки ГУР – принцип роботи

1. Підключаємо пристрій до автомобіля.
2. Відключаємо магістраль високого тиску від насоса гідропідсилювача керма.
3. Підключаємо тестер до насоса, потім – до магістралі високого тиску, тим самим замикаючи ланцюг.
4. Заводимо двигун автомобіля. Фіксуємо показання тиску гідравлічної рідини.
5. Перемикаємо ручку тестера в положення «P», фіксуємо максимальний тиск, який виробляє насос.
6. Повертаючи рульове колесо в ліве або праве крайнє положення, дивимося на показання приладу, за якими ми зможемо оцінити стан розподільника рульової рейки автомобіля.

Придбати тестер MSG MS610 в Україні

Майстер сервіс – http://servicems.com.ua/

Promua http://prom.ua/Tester-gidrousilitelya-rulya.html