Тонування скла авто СВОЇМИ РУКАМИ 1 комментарий


Тонування скла авто, переваги,вибір плівки та порядок дій при тонуванні.

Тонування скла авто – ще один з елементів тюнінга. Багато автолюбителів пробували самостійно перетворити свою машину з перемінним успіхом. Адже, незважаючи на уявну простоту роботи, є цілий ряд нюансів, до яких не можна зневажливо ставитися. Тонування своїми руками для більшості автовласників буде посильним завданням. Важливо тільки ознайомитися з технологією нанесення тонування і залучити для роботи помічника.

Перевага тонування скла авто.

 • Тонування скла авто своїми руками дозволяє заощадити значну суму грошей при відмові від відвідування автосервісу.
 • У літній час тоновані вiкна автомобіля на 50-60% знижують нагрів салону, затримуються шкідливі ультрафіолетові промені.
 • У випадку аварійної ситуації розбите скло утримується плівкою, захищаючи водія і пасажирів від гострих шматочків.
 • Затемнення скла нівелюють сонячні відблиски і відблиски фар зустрічних авто.
 • Тонування автомобільного скла приховує від цікавих громадян вміст салону.
 • Тонування лобового скла захищає панель машини і пластикові деталі від розтріскування при сильній сонячної активності.

Тонування, як елемент тюнінгу, робить автомобіль більш привабливим і презентабельним.


Тонировочна плівка відомих марок.

тонування скла авто

Тонировочна плівка SUNTEK

Напевно найголовніший плюс плiвки SUNTEK – стійкість до вигоряння. Справжня якісна “американка”, гарантійний термін до вигоряння -п’ять років. Так само хотілося б відзначити прекрасну прозорість! Навіть затонувавши найтемнішої плівкою – ви будете бачити все навколо дуже чітко. Ще одним плюсом є відмінне протицарапне покриття. Можна нескінченно багато протирати плівку, а подряпин на ній ви не побачите.

Тонировочна плівка Llumar

На практиці найбільшою популярністю серед автолюбителів користуються плівки марки Llumar, які завоювали шанувальників за рахунок своїх певних переваг в порівнянні з іншими марками. До них відносяться:

 • Висока світлопроникність.
 • Висока механічна стійкість.
 • Хороша еластичність.
 • Міцність і стійкість до стирання.
 • Великий термін служби.
 • Гарне поглинання ультрафіолету.

Плівка для тонування скла автомобіля Sun Contro, Sun-Gard і Glass-Gard

Серед безлічі тонувальних плівок яскравим прикладом якості і професіоналізму виконання є плівки Sun-Gard і Glass-Gard виробництва американської компанії.

Тонування скла авто -матеріали та інструменти.

тонування скла авто

Для проведення тонування скла авто  знадобиться невеликий перелік матеріалів та інструментів.

 • Для розгладження знадобиться пластмасовий стікер, який входить в комплект тонуючої плівки. У якості його замінника можна використовувати  пружний шматок пластику з ідеально рівною кромкою або каучуковий шпатель.
 • Мильний розчин або шампунь допоможе очистити поверхню від пилу і запобіжить приклеюванню плівки.
 • Пульверизатор потрібно для рівномірного нанесення миючого засобу. Пригодиться для цього пістолетний пульверизатор, яким обприскують кімнатні рослини.
 • За допомогою гострого канцелярського ножа легко розрізати плівку.
 • Щоб ідеально приклеїти матеріал на вигинах, слід мати під рукою промисловий або домашній фен.
 • Залишилося підготувати суху ганчірку без ворсу і трохи чистої теплої води.

Тонування скла авто -технологія тонування бічних вікон.

тонування скла автотонування скла авто

На першому етапі необхідно вирізати плівку необхідного розміру. За допомогою канцелярського ножа відрізається необхідний шматок по контуру скла.
На другому етапі без помічника не обійтися. Захисну плівку необхідно зняти з тонування, при цьому обприскуючи клейову основу мильним розчином. Одному працівнику доведеться тримати прозорий шар, в той час як другий необхідно стягувати і обприскувати темну основу.
Головним секретом майстрів тонування на СТО є той засіб, який вони бризкають на скло перед наклеюванням тонировочной плівки. Чудо-засіб являє собою 10-20-ти процентний розчин шампуню, який можна приготувати самому і залити в пульверизатор.
За допомогою пульверизатора потрібно покрити поверхню скла суцільним шаром шампуню.
Щоб тонування приклеїлось, потрібно видалити шампунь і повітряні бульбашки з контактного простору. Ця процедура виконується згладжуванням плівки до скла за допомогою стікера, починаючи від середини до країв. Повітряні бульбашки добре помітні з зовнішнього боку скла у вигляді білих плям. Розчин шампуню, що видавлюється разом з бульбашками, віддаляється сухими серветками. Залишок плівки по краях скла обрізається ножем.
Тепер залишається висушити тюнінгований елемент феном, рівномірно прогріваючи всю плівкову поверхню. Після закінчення тонування сткла авто плівка повинна сохнути не менше 24 годин.