Тюнинг 3D автомобіля. Особливості 1 комментарий

Тюнинг 3D автомобіля, в чому його особливості?

Тюнинг 3D автомобіля – це нова можливість створення віртуального образу вашого автомобіля. Комп’ютерні технології не стоять на місті, сьогодні вже з’явилася можливість змінювати своє авто і удосконалити його зовнішній вигляд за допомогою тих же комп’ютерних програм. Мова йде про останнє ноу-хау комп’ютерного дизайну – тюнинг 3D для автомобілів. Що це таке і кому буде корисно дане програмне забезпечення, розповідаємо в сьогоднішній статті.

тюнинг 3D

Людина, яка любить виділятися з натовпу і бути оригінальною, найчастіше прагне удосконалити свій автомобіль, повністю змінивши його зовнішній вигляд. Але ось в процесі фарбування, встановлення додаткових накладок, нових бамперів і т.д. досить легко перестаратися.  І замість оригинального тюнингу автомобіля, отримати непривабливий вигляд автомобіля. Спеціально для тих, хто любить тюнинг, але не хоче даремно ризикувати, і була придумана нова можливість створення віртуального образу автомобілів.

Тюнинг 3D – це спеціальне програмне забезпечення для ПК, яке надає користувачеві можливість віртуально змінювати зовнішній вигляд свого автомобіля і оцінювати отриманий результат. Особливої актуальності дана можливість набуває в тому випадку, якщо у автовласника є сумніви в тому, який вид тюнинга застосувати до свого автомобіля.

В такому випадку він може створити відразу кілька моделей майбутнього дизайну свого автомобіля і порівняти їх 3D-зображення. Головна особливість подібних програм – це надання можливості побачити аксонометричну проекцію свого транспортного засобу. Таким чином, вдається уникнути розбіжність у сприйнятті об’єкта на площині, з чим доводилося стикатися автовласникам раніше.


Тюнинг 3D -кому корисна подібна програма?

В першу чергу, подібні програми розроблялися в допомогу професійним дизайнерам, які займаються тюнингом автомобілів. Однак, завдяки наявності зручного і максимально простого інтерфейсу, можливість використовувати віртуальний тюнинг машини, отримали і звичайні автовласники, у яких є ПК і доступ до Інтернету.

Найсучасні програми мають дуже багато функцій, за допомогою яких можна не просто міняти колір автомобіля і приміряти на нього різні накладки. Професійні автодизайнери за допомогою 3D тюнингу також можуть створювати унікальні малюнки, та перенести їх відразу на тривимірну модель автомобіля.

Під тюнінгом автомобіля необхідно розуміти удосконалення його технічних характеристик. Якщо ж мова йде тільки про зовнішній дизайн – то це стайлінг авто, який передбачає зміну зовнішнього вигляду кузова або салону з метою надання йому індивідуального виду.

Основні переваги віртуального тюнінгу автомобіля.

Програми для 3D тюнінгу автомобіля надають користувачам дуже багато переваг і можливостей, серед яких:

1. Максимальна простота використання спеціальних програм.

2. Можливість отримати готовий результат за кілька кліків.

3. Доступ до величезної бази марок і моделей автомобілів, серед яких кожен користувач може знайти своє авто.

4. Практично всі програми 3d тюнингу надають можливість завантаження і дизайну фотографії свого власного автомобіля.

5. Безмежне розмаїття елементів, які можна використовувати для зовнішнього дизайну авто, а також додаткових можливостей у створенні тюнингу.

6. В якості додаткових можливостей багато програм пропонують можливість «приміряти» до свого автомобіля унікальні або раритетні елементи – пороги, бампери, решітки радіаторів, спойлери, фари, дзеркала заднього виду.

7. Крім зміни кольору і нанесення різних малюнків на авто, багато автовласників також можуть за допомогою подібних програм віртуально змінювати висоту підвіски.

  1. Можливість працювати з оновленням зовнішнього вигляду авто як в онлайн-режимі, так і на персональному комп’ютері, попередньо встановивши на нього спеціальне програмне забезпечення.

9. Багато програм додатково оснащуються функцією створення відеопрезентації створеного вами дизайну автомобіля, під який також можна підставити мелодію. Подібна функція особливо актуальна для дизайнерів, яким важливо предоставляти клієнтам ефектну картинку можливого дизайну авто.

тюнинг 3D