Зробити універсальний ключ для авто

Як зробити універсальний ключ для авто Порада водію

Тема статті зацікавить справжніх автовласників, тих хто хоче відкрити свій власний бізнес по ремонту авто. Спеціально для Вас ми підібрали відео, де нагляно показано як зробити універсальний ключ для авто. А саме, мова йде про ланцюговий ключ зроблений своїми руками.

Далеко не всі водії знають усі можливості сучасних інструментів та використовують їх не в повній мірі. Водії які часто подорожують по бездоріжжю або сільських дорогах, на всяк випадок возять з собою повний набір гайкових, торцевих, свічкових і комбінованих ключів. Це все вірно і логично, особливо коли автомобіль раптово вийшов з ладу. Крім штатного набору інструментів, бажано возити з собою спеціальний інструмент, якій може знадобитися для роботи своїми руками на місці поломки. Саме такий універсальний ключ для авто, може знадобиться Вам та допомогти у вирішенні проблеми. Робота з таким пристроєм більш ефективна ніж використання розвідним ключем.

універсальний ключ для авто

Для ремонту авто, сантехніки…

Універсальний ключ добре використовувати не тільки для ремонту автомобіля. Підійде для ремонту сантехніки, допоможе для виконання столярних робіт та може замінити собою роботу багато інших інструментів. Сьогодні купити якісний інструмент для водіїв пропонують традиційні магазини, авторинки, інтернет сайти. Ще одним плюсом, який спонукає Вас зробити для себе такий ключ є велика ціна в магазині на подібний інструмент. Саморобний інструмент зроблений своими руками набагато дешевший по ціні ніж придбаний в магазині. З великою повагою ставлюся до тих, хто зможе знайомий вже нам інструмент змінити, та отримати зручне саморобне пристосування для майстерні.
Якщо ви твердо вирішили освоїти вміння ремонтувати машину своїми руками, не бійтеся починати. Вчіться, будьте уважні, приділяйте увагу кожній дрібниці, і через якийсь час ви придбаєте всі необхідні навички. На останок, пропоную Вам переглянути відео ролік саморобного пристроя. У кого є ідеї, свої “ноу- хау” – прошу поділитися з читачами.

Крута ідея для саморобки з велосипедного ланцюга.

Універсальний ключ для авто яким можна відкручувати як автомобільні фільтра так і сантехнічні з’єднання.

Проста і універсальна конструкція пристрою яка призначена для відкручування і закручування будь-яких деталей.