Установка монітора в автомобіль

Установка монітора в автомобіль – поради водію

Установка монітора в автомобіль стає популярним трендом серед власників авто. В дорозі подібні телевізори допомагають скрасити дозвілля пасажирів на задніх сидіннях, відволікаючись від одноманітного руху по дорогах. Який же він, автомобільний «телевізор»? Про особливості подібного пристрою і піде мова в статті.

Установка монітора в автомобіль

Вибрати монітор в автомобіль можна, виходячи з таких критеріїв:

 • Місця установки – стеля авто, підголовники, сонцезахісні козирьки або інще.
 • Розмір дисплея (діагональ).
 • Колір і матеріал корпусу.

Зовні стельові монітори для авто, дуже схожі на перевернутий ноутбук, що висить екраном вниз. Монітор в автомобіль може бути виготовлений в різних корпусах, з функцією автоматичного відкриття за допомогою пульта або вручну.

Установка монітора в автомобіль – вибір пристроя згідно загальним характеристикам

Діагональ, співвідношення сторін монітора. По характеристиці монітора, важливим є його діагональ. Найбільш поширені параметри вважаються 7-12 дюймів. Також слід звернути увагу на максимальну роздільну здатність, від показника якого залежить якість зображення на екрані. Монітори мають різне співвідношення сторін – підбір залежить від планованого використання монітора.

Для переглядів фільмів краще вибрати екран із співвідношенням сторін 16: 9, а для підключення до ігрових приставок підходять моделі, з показником 4: 3. Монітори для легкових авто працюють від бортової системи з рівнем напруги в 12 В.

Функціональність монітора. Більшість моделей, представлених на ринку, мають функцію відтворення DVD. Також наявність гнізда для карти пам’яті SD, та наявність роз’єму USB, що дозволяє підключити смартфон, планшет, флешку. В залежності від моделі, деякі стельові монітори для авто можуть мати GPS-модуль, вбудований TV-тюнер для перегляду ефірного телебачення.  Більш того, сучасні моделі обладнані приймачами бездротових засобів зв’язку, Bluetooth або Wi-Fi. Звук відтворюється через вбудовані динаміки монітора або транслюється на бездротові навушники.

Додатковий комфорт -можливість налаштувати зручний кут нахилу і повороту мобільної техніки. До речі, не варто плутати автомобільні дисплеї з моноблоками – це істотно різні пристосування і останні відрізняються наявністю вбудованого ТВ-тюнера. Важливо відзначити, що монітор має практично ті ж властивості, що і телевізор.

Установка монітора в автомобіль – стельовий монітор

Самостійна установка монітора в автомобіль вимагає чималої кваліфікації, а також досвіду в модифікації салону автомобіля. Якщо ви сумніваєтеся в своїх силах, тоді скористайтеся послугами професіоналів, які працюють на сервісному підприємстві, СТО.

Якщо транспортний засіб знаходиться на гарантії, то при самостійному встановленні монітора її можуть анулювати. До того ж, якщо в процесі установки монітора виникають проблеми не з вини виробника, то його гарантія також анулюється.

Для установки монітора на стелю автомобіля потрібно зняти обшивку авто зі стелі.

Розбираючи деталі салону, складайте їх в певному порядку, для зручності подальшого складання салону автомобіля. Після зняття обшивки оголиться силова структура стелі, до якої і буде прикріплений стельовий монітор. Для більш міцного кріплення потрібно заздалегідь приготувати металеву пластину, яка за розмірами підходить до нашої конструкції.

Установка монітора в автомобіль

На ній робимо розмітку, куди буде кріпитися сам монітор, а потім свердлимо отвори. Пластину закріплюємо на ребрах жорсткості шурупами або саморізами. Після чого підключаємо монітор в стелю авто. Для цього тягнемо дроти до головного пристрою. Головний пристрій і монітор з’єднуються між собою проводами. Коли все підключено, перевіряємо роботу монітора. Якщо все працює, відключаємо роз’єми і збираємо дах. Повертаємо на місце обшивку, заводське освітлення машини, козирки від сонця, ручки зі стелі. Підключаємо роз’єми. Все готово.


Установка монітора в автомобіль використовуючи стелю, основни переваги

 • Стеля – ідеальне місце для установки, його простір майже ніколи не використовується.Таке розташування забезпечує відмінний огляд дисплея.
 • За рахунок дизайну і оригінального способу установки, чудово вписується в інтер’єр салону автомобіля.
 • Розміри салону дозволяють, вибрати монітор з великою діагоналлю і дозволом екрану.
 • Задній ряд сидінь автомобіля перетворюється в кінотеатр з відмінною якістю зображення.
 • Наявність роз’ємів дає можливість підключити додаткові обладнання та пристрої (ноутбук, навушники, смартфон, зовнішній ТВ-тюнер)
 • Для вибору оптимального огляду більшість моделей оснащені поворотним екраном.
 • Можливість підключення бездротових навушників.
 •  Для підсвічування салону вбудовані потужні світлодіодні лампи.
 • Пульт дистанційного керування і зручність використання дозволить пасажирам не відволікати водія під час поїздки.

Асортимент моніторів на стелю настільки великий, що вибрати за габаритами, ціною і показниками такий пристрій нескладно.

УСТАНОВКА ТВ-ТЮНЕРА.
Перед налаштуванням мобільного телевізора, спочатку необходімо встановити ТВ -тюнер. Для цього слід з’ясувати, які тюнера сумісні з відеосистемою вашого автомобіля.

 • Відключити кабель акумулятора від батареї.
 • Визначитися з розміщенням тюнера, вибрати місце, де він не буде заважати.
 • Прокласти маршрут проводів живлення тюнера до блоку запобіжників.
 • Підключити шнур живлення до додаткової кнопки в блоці запобіжників.
 • Для комфортного включення за допомогою дистанційного управління, прикріпіть інфрачервоний індикатор в зручному та доступному місці. Для цього необхідно дотримуватися інструкцій виробника.
 • Прокласти кабель від відеовиходу тюнера, надійно підключивши його для кращого сигналу.
 • Встановити антену, якщо така є на лобове скло. Її необхідно підключити в антенний вхід ТБ-тюнера.
 • Підключити акумулятор.

Установка монітора в автомобіль

Для перевірки включити відеосистему і тюнер за допомогою дистанційного пульта. У разі правильного налаштування, місцеві канали можна буде дивитися у відмінній якості.

Установка монітора в автомобіль – альтернативні варіанти

Якщо стельові монітори для авто здаються вам надто складними в установці або мають інші недоліки, ви можете вибрати інші варіанти мультимедійних пристроїв. Зокрема, багато виробників автомобільних аксесуарів пропонують спеціальні монітори, які призначаються для вбудовування в підголовники. Їх перевагою є досить легка установка – адже підголівник, якщо він не є інтегрованим, можна дуже швидко витягти з автомобіля. Однак в цьому випадку вам доведеться зіткнутися з обмеженням за розміром монітора, а також з необхідністю прокладання довгою лінії живлення, та фіксації підголівника. Для автомобілей Daewoo-Lanos конструкція підголовників не дозволяє беспечно всановити монітор. Краще придбати вже готовий підголовник з монітором. Зазвичай такі підголовники є універсальні та підходять на всі типи машин(кріплення регулюється).

Можна вибрати і монітори, які встановлюються в спинки сидінь. Істотним мінусом таких моніторів стає збільшена швидкість зносу, яка обумовлена підвищеним навантаженням на посадочні місця при посадці і висадці пасажирів, тому нераджу Вам встановлювати таки монітори. Інший спосіб установки монітора в автомобіль полягає в використанні для цього сонцезахісні козирьки.

Установка монітора в автомобіль

Або самим простим рішенням є придбати мультімедійну систему та встановити замість штатної магнітоли.

Установка монітора в автомобіль

Установка монітора, допоможе вам зробити подорож більш цікавою. Однак, якщо ви не впевнені у власних силах, краще довірте виконання цієї роботи кваліфікованим професіоналам.

Установка монітора в автомобіль – де придбати в Україні

http://prom.ua/Avtomobilnye-monitory

http://prom.ua/Avtomobilnyj-televizor.html

http://prom.ua/Avtomobilnye-podgolovniki-s-monitorom.html

http://prom.ua/Solntsezaschitnyj-kozyrek-s-monitorom.html

http://prom.ua/Potolochnyj-monitor-v-avto.html