Фарба Раптор для захисту авто

Фарба Раптор – ефективний захист кузова

Фарба раптор захистить ефективно кузов атомобіля від зовнішнього впливу середовища. Автомобільна фарба захищає кузов від впливу води, корозії, піску, каменів, гравію, реагентів, цвілі, перепаду температур. Раптор ідеально підходить для автомобілів з підвищеною прохідністю. З таким покриттям автомобілю не страшні складні умови експлуатації. Якщо для джипів фахівці рекомендують таку фарбу то чому б й нам не захистити окремі частини автомобіля Daewoo. Після фарбування, виглядає машина досить незвично.

Фарба РапторФарба U Pol Raptor – комплектація

Фарба U Pol Раптор – це 2-х компонентний еластомер підвищеної міцності. Як правило, в комплекті -4 банки з речовиною, одна банка затверджувач і спеціальний пістолет. Можна придбати набори чорного кольору або безбарвного типу (для додавання потрібного пігменту). Використовувати слід той пістолет, який надається виробником в наборі. Саме він дає можливість правильно розпорошувати фарбу раптор правильно по поверхні авто. На ринку дана фарба користується великим попитом так як забезпечує надійне покриття практично на будь-якій поверхні. Перед тим, як зважитися на фарбування авто розглянемо переваги та недоліки фарби.

Фарба Раптор

Переваги та недоліки фарби

Переваги:

  • Захищає кузов машини від впливу сонячних і ультрафіолетових променів, колір не вигоряє.
  • Відмінно протистоїть агресивному впливу більшості хімічних елементів, захищає машину від корозії.
  • Поглинає вібрації, служить хорошим шумоізоляційним матеріалом.
  • Склад легко наноситься на різні типи поверхні, метали і інші матеріали, має високий ступінь зчеплення.
  • Для нанесення не потрібна спеціальна кваліфікація. Різні способи нанесення: пістолетом, валиком, пензлем.
  • Зниження витрат на 20% по відношенню до традиційних покриттів, завдяки скороченню часу нанесення і більш тривалого терміну експлуатації.

Слід взяти до уваги і такий факт: поверхня авто стає матовою. Виправити це неможливо, так як поліровка і покриття лаком не рекомендується. Що стосується кольору, то його можна міняти за допомогою спеціальних пігментів для «U Pol Раптора». Колір для захисного покриття кузова можна вибирати будь-який.

Недоліки:

  • Склад набирає повну силу тільки через 21 день після нанесення.
  • Важко видаляти з поверхні, якщо в цьому виникає необхідність.
  • При недотриманні вимог підготовки та фарбування можливе утворення відколів на поверхні автомобіля. Усунути це потім буде дуже проблематично, так як фарба раптор практично не стирається.

Як бачите варто звернути увагу на таку фарбу. Ще інформація на замітку – останнім часом ринок пропонує скористатися спеціальним захисним покриттям «рідка» гума. Вона теж досить хороший варіант зберегти кузов від можливих пошкоджень.