Форма зворотнього звязку Авторам


Форма зворотнього звязку – закажи матеріал який Вас цікавить

Наш сайт прагне бути корисним і зручним для всіх, ми прагнемо бути ближче до вас, а цього важко досягти без взаємодії з користувачами. Не соромтеся висловити все, що Ви про нього думаєте. Для зручності спілкування – форма зворотнього звязку по E-mail.

Форма зворотнього звязкуВ інтернеті часто повну інформацію знайти не так вже й просто, потрібно переглянути багато інтернет сторінок і узагальнити зібраний матеріал. Цю роботу я буду виконувати за вас. Ви можете замовляти теми з ремонту та тюнінгу автомобілів Daewoo. Я шукаю інформацію в інтернеті, узагальнюю її (опис, мануали, де придбати, альтернативні варіанти ремонту, інформація дороботки автомобіля). Після обробки і пошуку потрібної інформації в інтернеті матеріал публікуєм в нових статтях. Про вихід статті Вас проінформують за вказаною вами E-mail адресою.

Форма зворотнього звязку по E-mail dlanos.zv@gmail.com або +38(067) 19-77-615

Рекомендуємо подивитися КАРТУ САЙТА можливо потрібна Вам інформація вже є на сторінках сайту.
Ми прагнемо спростити ваше життя

Авторам статей – опублікуєм Ваш матеріал.

Якщо вам є що написати і ви бачите себе автором статті по тематиці яка збігається з тематикою розділів сайту Daewoo-Lanos, я пропоную розмістити вашу статтю абсолютно безкоштовно.
Надсилайте статті на поштову адресу dlanos.zv@gmail.com. У листі вказуйте рубрику, в якій ви хочете побачити свою статтю. Після перегляду статті модератором сайту, про прийняте рішення повідомимо по E-mail.

За умови розміщення 5 статей на цьому блозі, можливо в одній з них розмістити одне відкрите посилання на Ваш блог. Обговорюється в через E-mail звязок так як є певні умови.

Вимоги до статей

  • Статті повинні бути унікальними 98-100%, перевірка по Etxt Антиплагіат.
  • Стаття відповідає тематиці сайту.
  • Стиль статті. Текст написаний простою мовою, так як сайт читають люди з різним рівнем підготовки.
  • По бажанню, інформація про автора буде вказана в статті.
  • На всі матеріали, авторське право залишається за Вами.
  • Можна вставити відеоролик з YouTube.

З повагою автор проекту «Daewoo-Lanos».

Будем раді бачити Вас на нашому сайті.