Художники-аерографи – як вибрати 1 комментарий


Художники-аерографи – як вибрати якісний технічний центр, який займається наданням аерографічних послуг

Художники-аерографи зроблят Ваш автомобіль унікальним і не схожим на інші. В середньму робота з нанесенням малюнка на автомобіль займає від 5 днів до 3 тижнів. Чим складніше малюнок, тим більше часу може знадобитися для його нанесення. При виборі малюнка важливо, щоб він відповідав не тільки бажанням замовника, але і в той же час гармоніював з самим автомобілем.

Художники-аерографи

Щоб аерографія, нанесена на ваш автомобіль, правда стала твором мистецтва, потрібно вибрати якісний технічний центр, який займається наданням аерографічних послуг. Необхідно серйозно поставитися до вибору такого центру. Професійні художники-аерографи завжди показують потенційному замовнику свої роботи, чим більше робіт в портфоліо аерографа, тим вище його майстерність. Але, крім кількості, важливо звернути свою увагу на якість і деталировку робіт в портфоліо. Аерограф не зможе організувати оригінальний художній сюжет, якщо до цього він займався звичайними абстрактними картинками.

Огляньте майстерню, в якій працює художник аерограф.  Вона повинна бути світлою, вільної (при виконанні аерографічних робіт дані характеристики майстерні є одними з найбільш важливих). Так само, одним з важливих умов є наявність спеціалізованого обладнання: аерографа, компресора з системою очищення повітря, фарбувально -сушільной камерою. Крім цього, працівники майстерні повинні вміти правильно вибирати іонізатори, очищувачі повітря. Майстри повинні мати чисті спецодяг та інструменти.

Після цього фахівці повинні складати ескіз, виконуючи комп’ютерні малюнки, які і поєднують з конкретним автомобільним кузовом. Тільки після того, як замовник затвердить ескіз малюнка, повинні починатися роботи з машиною. Як правило, у професійних аерографів результати дуже схожі з ескізами, тільки насиченість кольорів і відтінків може десь відрізнятися.

Як тільки все аерографічні роботи завершені, можна сміливо виїжджати в місто на загальний огляд.

Трохи про догляд за результатом тюнінгу. Доглядати за аерографією в рази легше, ніж за основним кольором автомобіля, тому що при нанесенні малюнка на машину, його покривають декількома шарами поліролі. Якщо ви помітите подряпину на мистецтві, просто відполіруйте її, вона зникне!