Ціна аерографії – на що звернути увагу


Ціна аерографії – індивідуальна для кожного малюнка і кожної машини

Ціна аерографії -визначити і оцінити вартість малюнка набагато складніше. На оцінку аерографії впливають ряд факторів яки обговоримо в статті. Простіше прикрутити до багажника автомобіля китайський спойлер або топову наклейку, щоб автомобіль виділявся, ніж зробити якісну аерографію. Аерографія – це як татуювання для людини. Це свого роду талісман. Такі талісмани були популярні завжди, точніше, були помітні завжди. Але не кожен зважиться зробити аерографію на кузові, тому що це дорого.

Ціна аерографії

Ціна аерографії, як правило, складається з декількох частин: арматурні роботи, підготовка, ремонт (при необхідності), нанесення зображення, малярні роботи та багато іншого. Як правило, ціна аерографії індивідуальна для кожного малюнка і кожної машини, і розраховується заново для кожного окремого проекту. У більшості випадків оцінити вартість аерографії по короткому описі неможливо. Однак, варто зазначити, що занадто низька ціна повинна насторожувати, і зрозуміло вона не може бути нижчою за ціну стандартного фарбування однієї деталі.

Що стосується вартості аерографії і термінів, за які вона буде виконана. Це допоможе Вам уникнути «майстрів» які можуть тільки зіпсувати автомобіль.

Якщо майстер стверджує, що завдасть зображення протягом доби, можете сміливо відмовлятися від його послуг. Навіть професіоналу, за плечима якого багаторічний досвід роботи в аерографії, буде потрібно не менше тижня, щоб якісно виконати замовлення. Не варто забувати, що аерографія – творчий процес, тому квапити художника, вказувати, як і що робити не варто. Для виконання такого виду роботи обов’язково необхідно натхнення і бажання майстра. Тому якщо ви хочете досягти бажаного результату, приготуйтеся протягом декількох тижнів обходитися без свого автомобіля.

Особливо ретельно варто підійти до вибору самого майстра. Не варто «купуватися» на більш дешеві ціни. Це може бути як шахрайство, так і низька якість роботи. Варто поцікавитися, чому послуга має таку низьку вартість. Можливе використання дешевих матеріалів, в результаті чого малюнок може втратити свій колір за короткий проміжок часу. Намагайтеся звертатися до перевірених майстрів, робота яких хоч і коштує не дешево, зате якісна.