Як вибрати малюнок аерографії?

Як вибрати малюнок аерографії?

Як вибрати малюнок аерографії коли Ви зібралися і нарешті вирішили замовити аерографію. Однак, на головне питання: «Яка аерографія повинна прикрасити авто?» – Відповісти не можете. Або не можете вибрати з декількох малюнків, або ще гірше – не можете зрозуміти, що саме Ви хочете. Щоб уникнути неприємних моментів, спробуємо допомогти Вам у цій непростій справі.
Художник, звичайно, може запропонувати щось на свій смак. Він зробить кілька ескізів, які можуть вас влаштувати. Якщо матеріал малюнків вас не влаштовує, можна спробувати донести свої фантазії та ідеї до художника. Або попросити доопрацювати ескіз із змінами, згідно з вашими побажаннями, поки не буде отримано те, що ви собі уявляли. В крайному випадку, можна відправитися на пошуки в інтернет.

Важливо пам’ятати про те, що малюнок повинен щодня радувати і надихати Вас, а не псувати настрій.

В першу чергу продумайте основну ідею аерографії. Від зображення, якому ви віддасте перевагу, буде залежати, як майстер зможе перетворити серійну машину на витвір мистецтва.

Варто зазначити, що техніку аерографії для прикраси автомобіля можете ви самі без використання послуг майстра. Для цього рекомендується строго дотримуватися поетапної технології нанесення малюнка, а перед цим ознайомитися з інформацією щодо вибору інструменту і вибрати сам малюнок. Що ви хочете сказати цією картинкою на автомобілі світу? Не забувайте, що це буде якийсь посил світу, людям. Вам вирішувати в якому ключі буде цей посил – творчий, позитивний або деструктивний …

Як вибрати малюнок аерографії

Як вибрати малюнок аерографії, якщо малюнок «не складається»?

Якшо Ви опинилися в такій ситуації – задайте собі наступні питання:

 1. Чи повинна бути в малюнку аерографії якась ідея? Або це буде просто красива картинка.
 2. Який характер має бути у малюнка: позитивний, агресивний, епатажний, інтригуючий або спокійно-релаксуючий?
 3. Яким Ви хочете бачити зображення: яскравим, помітним, контрастним, добре помітним або, навпаки, неяскравим, непомітним, в приглушених тонах?
 4. Малюнок аерографії повинен бути кольоровим або чорно-білим?
 5. Тема малюнка повинна бути «чоловіча», «жіноча» або нейтральною?
 6. Який розмір матиме зображення? (Маленьке, середнє, велике, глобальне – на весь авто).
 7. В якому місці на кузові автомобіля буде розташовуватися аерографія: на капоті, двері, на крилі, на одному борту, на обох бортах, на всьому кузові і т.д.?
 8. Яким може бути сюжет малюнка:
 • Реалістичний (як на фотографії), або фантастичне зображення.
 • Сцени дій, або один персонаж (об’єкт).
 • Природа (рослини, тварини, стихії).
 • Техніка (механізми, транспорт, міста).
 • Герої фільмів, мультфільмів або реальні люди.
 • Абстрактні лінії або конкретний узор.

Які сюжети Вас абсолютно не приваблюють? (Наприклад, не хочеться якихось тварин, монстрів або абстракцію …)

Запропоновані запитання допоможуть Вам більш точно визначитися з малюнком і Ви прийдете до художника вже не «з порожніми руками». На додаток пропоную ознайомитися з матеріалом Популярні теми аерографії на авто.