Інвертор холодного неону для авто.


Інвертор холодного неону – прилад який має пряме відношення до світлотюнінгу.

Інвертор холодного неону – це перетворювач постійного струму в змінний. Є декілька видів інверторів, та щоб допомогти Вам, який інвертор вибрати для підключення холодного неону, як елемент світлотюнінгу, підготовлена ця стаття.

Інвертор холодного неону – його види.

Існує величезна безліч різних інверторів холодного неону, і заплутатися в них досить легко, особливо людині яка не розбирається що це таке та для чого він використовуеться. Давайте подивимося, на що варто звертати увагу, при виборі інвертора.

Холодний неон або як його ще називають “гнучкий” на сьогоднішній день практично повністю витиснив колись популярне світлодіодне оформлення автомобіля. І причин тут декілька.
По-перше, на відміну від дюралайта (ще одна назва трубки зі світлодіодами) в гнучкому пластиковому шнурі з ПВХ вздовж усього токонесущего дрота відбувається рівномірний розподіл світла. Тому він не сліпить очі під час водіння і дозволяє більш ефективно підкреслити вибраний елемент автомобіля.

Крім того він легко ріжеться і паяется, що дозволяє, обробляти складні геометричні поверхні. У порівнянні зі світлодіодами, харчування “неону” здійснюється з одного кінця, тому про ніякого «зворотного зв’язку» не може бути мови. Підключається він за допомогою інвертора, який зазвичай кріпитися під капотом. Кинувши від нього два дроти на акумулятор, ви легко отримаєте чудове холодне світло там, де тільки побажаєте.
Існують також кнопкові інвертори на акумуляторах, які не вимагає підключення до джерела струму в автомобілі. Що ще зручно, так це те, що провід не містить ні скла, ні газу і навіть при наскрізному пошкодженні продовжує світити. Працює це чудо від напруги в 12 В.


Основні відмінні риси інверторів.

  • Потужність – скільки метрів холодного неону до них можна підключати.
  • Спосіб підключення – як інвертор підключається до живлення.
  • Функціональність – які є режими роботи.

Тепер давайте подивимося, з чим ви можете на практиці зіткнутися в магазинах. І як зробити правильний вибір.

Існує п’ять видів інверторів:

  • Мережеві інвертори
  • Інвертори на батарейках
  • Інвертор для автомобіля USB інвертор
  • Кольоровомузичний інвертор
    Тепер давайте розберемо докладніше кожен вид інвертора.

Інвертор холодного неону – мережевий.

Інвертор холодного неону

Вхідна напруга-AC 220V. Довжина запітуемого дрота-0-50 м.- I, II покоління.( 0-25м.- III покоління.) Три режиму (вкл. / Викл. / Миготіння) + регулювання яскравості, регулювання частоти миготіння.

Універсальний вид інверторів. В основному використовується для інтер’єрів і в автомобілях. Яких то особливих ефектів в них зазвичай не передбачено. Зате вони відрізняються підвищеною потужністю. Залежно від різновиду, до таких мережевих інверторів, можна підключати від 5 до 50 метрів холодного неону за раз. Але завжди варто пам’ятати, що якщо ви використовуєте холодний неон для прикраси інтер’єрів і підключаєте його до мережі, то обов’язково потрібно додатково використовувати мережевий адаптер на 12V, інакше й інвертор і неон просто згорять (в автомобіль такий адаптер не потрібен, в бортовій мережі і так 12V). Дуже рідко можна зустріти мережевий інвертор з вбудованим мережним адаптером.

Інвертор холодного неону на батарейках.

Інвертор холодного неону

Вхідна напруга 3 В. 2 батарейки типу АА. Довжина дроту 3,5-5 м 2 покоління і 1,75-2,5м 3 покоління. 5 режимів (вкл, постійне світло, повільне миготіння і швидке миготіння, викл.)

Напевно, самий затребуваний вид інверторів. Вони легкі, компактні, і, як зрозуміло з назви, працюють на батарейках. Зазвичай такі інвертори мають кілька вбудованих ефектів, на зразок швидкого (стробоскопічного) і повільного моргання.Найкомпактніший і простий спосіб підключення неону. Використовуються батарейки типу АА або ААА (пальчикові, мізинчикові).
Нехай те, що джерелом живлення для неону, тут виступають звичайні пальчикові батарейки, вас не бентежить. Наприклад від двох пальчикових батареї три метри холодного неону будуть безупинно світити приблизно 4:00. Хочемо звернути увагу, що це не прості “коробки для батарейок”, у ці коробки вже вбудовані інвертори. Якщо ви підключите холодний неон до простих батарейкам, він світити не буде. Зазвичай інвертори на батарейках відрізняються тільки кількістю відділень для батарейок.

Інвертор холодного неону до бортової мережі автомобіля.

Інвертор холодного неону

Вхідна напруга 12 В. постійного струму, блок питанія чи іншої джерело струму. Довжина дрота 12-15м 2 покоління і 6-7 м 3 покоління

Інвертор 12V.
Даний тип інверторів відмінно підійде для підключення неону до бортової мережі автомобіля. Використовується при тюнінгу авто.

Хоча для автомобіля цілком підійдуть і мережеві інвертори, зустрічаються і спеціальні інвертори холодного неону для автомобілів. Вони відрізняються тим, що підключаються не просто до бортової мережі, а живляться від прикурювача.

Особливою різноманітністю моделей вони звичайно не відрізняються. Це звичайний інвертор, але живиться від будь-якого USB порту. Це може бути комп’ютер, ноутбук, домашня ігрова приставка або телевізор. Мабуть єдина відмітна особливість те, що вхідна робоча напруга – менше ніж у інших інверторів. Замість 12V – 5V.

Інвертор холодного неону музичний. 

Інвертор холодного неону

Напруга 12 В. постійного струму. Довжина дроту 15-20м 2 покоління і 7-10 м 3 покоління. Має світлочутливий датчик

Інвертори для холодного неону – реагують на звук. У них вбудований мікрофон і вони реагують на коливання звуку. На самих инверторах є регулювання чутливості мікрофона. Такі інвертори часто ставлять в салони автомобілів або використовують для сценічних танцювальних костюмів.

До одного инвертору 12В можна підключити не більше 15 метрів холодного неону. Для інвертора від батарейок не більш 5 метрів.

Отже, ви дізналися навіщо потрібні інвертори холодного неону, які вони бувають, як підключаються і де використовуються.

Де можно придбати Інвертор холодного неону:

http://avtooptika.com.ua/catalog/0/invertora_dlya_EL_provoda

http://prom.ua/Invertory-dlya-holodnogo-neona.html

Я виклав лише два інтернет магазина для ознайомлення так як проблем в придбанні інверторів не має.